• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


marina

VIP je od jutros na Jahorini , uziva. Kaze da je atmosfera extra. Rade liftovi Zeljo i Poljice , a za malu raju otvoren je i bejbi lift. Temperatura je sada oko 0, snjega ima pola metra. Napravio je kaze dosta fotografija , a i koji kratki filmic.  :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

zburkos

Ja jeste lijep dan prava milina....... blago se ljudima koji su danas na Jahorini...
I da iskoristim priliku da cestitam svim forumasima koji slave Svetog Nikolu, sretnu slavu i sve najbolje.....  :-)

mijat


vip-jahorina

Evo me samo kratko, milina na Jahorini, ljudi dolazi sve vise i vise.
Evo malo slika




















matik


borderka


pgd

Jaooo ovo je superrrrrr..... sti¾emo ubrzo anan

matik


srdjanmrda

jaooooo... kako bi voleo da sam sada na stazi....  :'(

BOJAN-BG

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( za  vipa.vipe na prvoj slici koja je kuca jahorinski konaci

01xxx01

oooooooo, very nice slike, a i veery big frustracijaaaaaaaaaaaaaaaa  3:( hug:( 3:(

Mak

feel the snow.

SerpaSki

Meni stvarno nije jasno cime ste vi toliko odusevljeni?
Rade dva lifta a naplacuju punu cijenu ski-pasa. To je katastrofa!
Pogledajte Kupres kako je bilo ovaj vikend tamo. Sve je full, sve radi, staze sredjene, skijanje ekstra....

vip-jahorina

ja konkretno sam odusevljen Jahorinom i uvijek cu biti. Pogledaj samo slike i bit ce ti sve jasno  :bravo::(
O ostalim stavrima i ne govorimo ovdje jer se samo nerviramo.
Usput receno, Kupres ima sve, ali djaba, nece nikad imati niti staze niti taj duh k'o Jahorina, i to je to.