• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


BOJAN-BG

Quote from: alpi on 28 November, 2010, 00:14:08
Quote from: harison on 27 November, 2010, 18:41:05
upravo danas su zice skraceno radile jer se ustvari radnicima nije dalo raditi a tako je naredjeno...mislim oni bi rado ostali do 16:00 jer napokon je pao i treba iskoristiti...njihova je misao jedno 4-5h besplatno, a ostalo naplacuj i kapom i sakom ...tako da nece raditi te POGOTOVO BESPLATNO  3:( 3:(

Radnicima se nije dalo raditi? Otkud ti to molim te? Pustanje zica nije ni bilo u planu do zvanicnog otvaranja sezone 15-og decembra,ali su zbog manifestacije u Bistrici pustili bar jednu,mada nisu morali. I zbog toga treba da im budemo zahvalni,a kakva je posjeta bila 20-ak ljudi,ne vidim kome bi uopste okretao dvosjed. Svi sad ovdje mlatite trebali su ovo trebali su ono,a aj recite koliko je ljudi sa ovog foruma bilo danas na stazi?
Ako nisi upoznat tako se radilo svake godine kada bi to uslovi dozvolili.
Drugo,kojom kapom i shakom? Ponovo ne znam da li si informisan,ski pas je ove godine jeftiniji,uprkos topovima i sestosjedima. I odnos cijena-kvalitet nikako ne veze sa tom tvojom frazom koju si izgovorio.

I trece nema razloga da rade besplatno,danas nista nije besplatno p zasto bi i zicare bile. Kad Francuzi sa onolikim ski centrima i kapacitetima,vele sila u svijetu skijanja,na otvaranju naplacuju ski bas,zasto to ne bi i Jahorina.

Ljudi su konacno poceli nesto da rade gore i idu nabolje,zbog toga ih treba podrzati,a ne osudjivati. I zato mi nije jasno zasto se ovdje politiak price mijenja u odnosu na proslu sezonu,direktno tvoja? Jel vjetar duva drugacije,sta ne razumijem?

ti nas sve ocrni na ovom forumu ,kao prvo jos nisu zavrsili topove i pitanje je dal ce biti za ovu sezonu,a do sad su nas uvek po malo krajcovali za sve zadnja zica u 20 do 4 ,sestosedi pusteni u drugoj polovini februara jak vetar itd. tako da su vise zasluzili da ih malo kritikujemo nego da ih hvalimo

Nerve

Ja pod punom opremom stojim u startnoj poziciji na vratima i cekam da neko javi da ce bilo sta radit.

A niko nista ne javlja...   :'(

Haj, kolika je Jahorina planina...

skiDeki

au pa ne znam sta da ti kazem, nazovi nekog gore pa pitaj oc, bistricu, rajska vrata neko ce ti dati odgovor, ostali spavaju izgleda....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

savic.86

Gledao sam jutros na jednoj Banjoluckoj TV... Rekli su da ce i danas biti skijanja i to ako sam dobro cuo bice besplatno lift "rajska dolina". Ja iskreno ne vjerujem u to ali treba provjeriti. Ko je blizu njemu se mnogo isplati.

skiDeki

Evo ti stanja uzivo, ima skuter pored lifta, vrlo moguce da ce da ga kresnu i danas!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

obozavam ovaj forum  (:smijeh:
prvi dan skijanja i vec se zakuhalo ocel radit, necel raditi, koliko para, jel medja presla ili nije.... :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Vidi stvarno, jos ja gledam samo vreme, kad isto kad sam i otvorio, a datum nisam ni gledao,dobro si skontao Head, dr Head (:smijeh:
Ma ni vreme nije isto, na slici pise 10:20, a ja otvorio u 09;20,  boze sta mi je
Izvinjavam se...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

mora sinoc da je bila rakija jaka...al nema veze svi smo se obradovalii....ja nisam ni gledao datum vec vidim da mi nesto manje snijega...pa reko ne moze biti  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Jaka, nego sta (:smijeh: Sta je sa ovim kamerama ni na jednom sajtu ne rade, verovatno problem za internetom
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

i ja se pitam sta je radile su cijelo ljeto sad kad trebaju ne rade  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4