• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Temperatura se opet spustila na -19°C, za ne povjerovati, skripi snijeg ko lud, a i pada.
Dalje, danas je Mr. President dolazio na Jahorinu i to sa ruskom delegacijom, gledali neke hotele, radi prodaje ...
Dane: zato je dans bio put cist, mada je cijelo vrijeme padalo ko ludo. Policije ko blata, silazio sam novom cestom do Lukavice, i tamo je prilicno padalo.

Evo par slika da vidite kako izgleda danas Jahorina:



Ovako pocinje dan (bar meni kad sam na Jahorini :-)


i zato slika od Boarda, jer su im je klopa vise nego dobra:


Prilicno pada snijeg, top na kriticnoj prelomnici ispod Ogorijelice 2:

vip-jahorina

Navratio do do Acine Kolibe (nisam imao nista da ocistim snijeg sa kamere) i kasnije do Royala, oba spreman ko zapete puske i cekaju pocetak:
Slika uzivo sa kamere:


vip-jahorina

Neko spomene da ski skola radi, naravno rade nasi vrijedni momci iz ski skole VIP Jahorine  :bravo::(

vip-jahorina

A veceras idila na Jahorini:
(Naselje Sator)











vip-jahorina

Trgovina u Satoru, Gargamel isto je spreman i naravno idilican:



Poljica:





HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DarkoN

cini mi se da bi mozda moglo biti skijanje bar na olimpiku ili zelji za ovaj vikend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


looka


zburkos

Svaka cast na slikama ma nema nista ljepse od zime......... :bravo::( :bravo::( :bravo::(


dale

Jel` ono Vjera sprema radnju(Kod Gargamela)?Ako citas ovo pozdrav iz Subotice!Vidimo seeeee!

bataneoo

Ljudi ko je od kad na Jahorini, nek napisu svi molim vas  ;D

otrov

share it with friend or two