• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

bojana.mil

Ljudi, pozdrav svima.  Je l ima izgleda da bude skijanja za vikend?  Bar neki tanjir?


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cisto sumnjam....ali javit cemo cim dobijemo informaciju... svi bi zeljeli da u subotu puste neki lift  ludzatobom:((  pa makar trajao do 14:00h  :bravo::( opet sam se pozelio

Nerve

Znaci i ovaj vikend, najvjerovatnije, nista...
Nista. U kafanu i utapat tugu u alkoholu.

3:(

Jest da bi mi bilo draze utapat tugu u alkoholu iz pljoske na zici i -15 stepeni, al sta se moze...
Haj, kolika je Jahorina planina...

borderSA


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nista se ne zna moze bit da bidne-moze bit da nebidne hahahah (:smijeh: 

trenutno u Sarajevu 10:30 Sunceee - vedro nebo za planinu SAVR©ENO  ludzatobom:((

raca

Skije, bord ili sanke u ruke, pa polako na vrh i dole jedan spust... tako se otvara sezona ;)

Samo kakvi su ovi iz OC naplatice punu cjenu ski pasa za to.  3:(
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cuo sam informaciju da su lejzeri postavljeni takodje je jedan i na Olimpiku  3:( tako da vise nema prolazenja  3:(
a i jos jedan info u planu su kamere koje ce biti postavljene na lejzerima na svim ski-liftovima (mada sumnjam... jedino mogu postaviti na Poljice i Ogorjelicu dvosjed i sestosjed) nije bas sigurno ali prica se da je ta ideja od naseg glavonje iz OC (citaj KOROMAN) ;O

DarkoN

glavonji bi bilo bolje da malo gleda kako ce da zavrsi poslove koje je zapoceo i kako ce popularizuje skijanje na jahorini umjesto sto glumi  police:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Nisam se javljao, jucer sam imao "vazan" sastanak  ;D , koji se protegao daleko u noc. Kajsija je grijala ono sto nije mogao kamin.
Cijeli dan jucer je bilo oko -16, sinoc se spustalo i do -20, jutros smo jedva upalili auto ali zato predivno jutro sa suncem. Kontam, idem do Pala pa cu se vratiti da uslikam koju, evo sad sad se malo navukla magla.

Trenutno ne pada snijeg, i dalje strasno hladno.
Imam informaciju da se staze jos ne rade i ne znam kad ce poceti. S obzirom da je oko 25-30 cm snijega, nesto nevjerujem da ce izlaziti na teren, dok ne padne jok koja pahulja.

LadyBird

Quote from: harison on 15 December, 2010, 10:55:19
cuo sam informaciju da su lejzeri postavljeni takodje je jedan i na Olimpiku  3:( tako da vise nema prolazenja  3:(
a i jos jedan info u planu su kamere koje ce biti postavljene na lejzerima na svim ski-liftovima (mada sumnjam... jedino mogu postaviti na Poljice i Ogorjelicu dvosjed i sestosjed) nije bas sigurno ali prica se da je ta ideja od naseg glavonje iz OC (citaj KOROMAN) ;O

i ja sam èula da æe postaviti kamere ne lejzere, to su mi i u Bistrici rekli kad sam uplaæivala sezonsku...
live, love, ski :)

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

pasity

Mi dolazimo iz madarske u petak 14 osobom.
Molim tarlahanje!!!
Zna li kogod da ce radit nekoji 6sjed ,  2sjed , ili restorani?

brera


irvas

narode,  ja dolazim iz BL u petak, samo na kratko, za vikend, pa me interesuje da li radi ista gore, ognjiste, etno...jel ima neko zezanje :) drago mi je da se prognoza menja iz casa u cas, i to na bolje, hladnije i sa manje kise, a valjda ce i taj sneg da padne, majku mu......

thief