• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

sta ce nama to? pih, ko je vidio skijati u decembru? mi to odradimo par sati u novembru i onda opet u januaru

Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 13 December, 2010, 22:03:05
sta ce nama to? pih, ko je vidio skijati u decembru? mi to odradimo par sati u novembru i onda opet u januaru

(R) (R) (R) (R)


dale

Jbg,posle sledeceg vikenda opet juzina,ako je verovati prognozama,ali sam pre par dana napisao da je dobro da se stisala prica oko topova i da ce ih
OC,verovatno pustiti u rad pre NG(sto su oni i objavili danas!!!!!).Zivi bili pa videli!!

HeAd

ako pratis accunweather....on moze da ubode do pet dana al sve preko je nenormalno nepouzdan....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dale

Veruj mi Head-e,od 2001,svake godine 2-3 puta sam gore,a i u peridu od 1982-1990,nesto se fakat dogadja sa vremenom....malo,malo pa neka juzina i to u sred
zime (januar,a gore +8,i sl.).Tesko da bude duzeg hladnog perioda,a ovo snega sto ima jugo oduva za 1 noc!!!!Bez topova ne mozes napraviti ni 2-nedeljni plan!!

HeAd

znam to sve...vjeruj da su neki otoci na maldivima potopljeni ...nema ih vise...podigla se razina mora...jbg...snjezna granica se malte ne iz godine u godinu pomjera regge...ja nikad na Jahorinu nisam isao, a da sam unaprjed rezervisao smjestaj ili planirao skijanje....zato sam valjda i imao srece sa snijegom(uvjek idem kad ga ima) (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

ljjudi sad sam usao u kucu, evo dvije slike samo da vidite kako pada u sarajevu
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


dale

Head-e,sve isto,uvek spreman za ici sa zenom i dvoje dece,lik kod koga idem svake godine mi javi,dva dana ranije, da u mom apartmanu nema nikog(recimo cetvrtak),
sneg je pao,prognoza dobra i ja sam gore u petak!Samo,ne mogu svi da se tako stimaju prema vremenu,a takvih je dosta i treba im omoguciti da za svoje novce
skijaju makar 4-5 dana od 7.Pa svi ugostitelji i hotelijeri su osetili prosle dve godine,kao jedne od losijih zbog toga!P.S.To ja samo zalim naglas,zbog planine koju
jako volim!!!

loop

allways stand sideways!


Big_DANE

Quote from: lola on 14 December, 2010, 00:12:53
i u ˆibeniku se smrzajem....brrrrrrrrrrr
èak je i na otocima danas zasnije¾ilo,zimulja te¹ka..

Neka neka...duvaj padaj.... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Nesto mi na Jahi i ne pada ....  3:(

loop

allways stand sideways!