• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


dale

Lose prognoze za sledecih 15 dana-hladno i malo padavina!!!


otrov

share it with friend or two

dale

 Zaharije,Zaharije nisi sam,svi misle,al' ne govore!!Pozz

BOJAN-BG

ma nek pada svaki dan po par santimetara valjda ce napadati dovoljno za skijanje do nove godine,ipak ja idem gore prvi od 2 januara

Nichifor

pa ne mo¾e bojane svaki dan po cent-dva da pada i da ga napada. i da pada 4 mjeseca. :-) trebaju topovi jer je oèigledno da æe se prognoze o hladnoj zimi ostvariti ali to ne znaèi da æe biti snijega.

HeAd

vi ko kad neznate da  pricamo o Jahorini....sve je ovo Ok

jel Vi znate onaj VIC kad je skorpija rekla zabi da ju prebaci preko rjeke, a da je ova nece ubosti.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ole

dobra vece evo par slikica od danas prelijepo vrijeme i prekrasne slike nase Jahorine u sezoni 2010/2011  ludzatobom:((













ovdje se izgleda 100% popilo i neko pice  :P








pogled ka nasem sonzoru ROYALU


a evo jos jedne Jahorinske maskote pored starog BERNIA.... aaa zar nije prelijep









Mox

Kako vidim slj. vikenda trebao bi zapuhat jugo i temperatura gore ide! Valjda se to nece desit :/

dale

Jbg,ja bih trebao 24.12.,ali se moram sloziti sa Zaharijem,ovo sto ce ga pasti ,jedan dobar jugo odnese za par sati.Nije ovo kritika zbog topova,koji svakako
nisu bili obecani za ovu sezonu,vec zbog KURATE srece za sve nas koji blejimo po vazda u neke prognoze i molimo se,a ono K.......C!

dale

P.S.
U Vojvodini padaaaaaa kao lud,u Grckoj,Turskoj.........itd

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

danas u Sarajevu





neki se i talizaju haha na novo otovreno mjesto za male




Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)