• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 07 December, 2010, 16:49:31
Quote from: vip-jahorina on 07 December, 2010, 16:39:40
te vrijednosti su manje vise nevazne.
Stvar je u tome, da kad 2-3 dana unaprijed se vide pahulje, je uglavnom tako. eh sad hoce li 10 ili 30 cm pasti, to je relativno.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Jao, imam lude asociacije danas. Va¾no je da se vidi, sad dal æe biti 10cm ili ...., to jest relativno ali i vrlo va¾no za ¾ene. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Moglo je to i u neku drugu temu, ali nisam mogao izdr¾ati. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Izvinjenje. :-X  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jos uvjek si onaj isti  :P mislio sam da si se malo popravio hahahha NA TI SAD hiiiii mogu i ja tebe zezati  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Quote from: harison on 08 December, 2010, 11:32:32
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-scene-iz-amarcorda-napadalo-1-2-metra-snijega.html

ma dajte taj 1m na Jahorinu  3:( 3:( 3:( ne mogu vjrovati pada tamo gdje ne treba
slazem se. nadam se da su ovi gore iskoristili ovo vrijeme da zavrse one radove.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moj alarm govori da ce sljedeca sedmica biti sva u snijegu sa temperaturom od -5 do -14  ludzatobom:(( sto me jako raduje .....krecu ostre pripreme za ovu zimsku sezonu 2010-2011 SRETNO  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Quote from: harison on 08 December, 2010, 11:55:11
moj alarm govori da ce sljedeca sedmica biti sva u snijegu sa temperaturom od -5 do -14  ludzatobom:(( sto me jako raduje .....krecu ostre pripreme za ovu zimsku sezonu 2010-2011 SRETNO  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Neka bude tako, u najmanju ruku austin:( s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

ne vidim temu za kamere ! ko ima alat da resetuje rajsku pred ovo zatrpavanje ? da uzivamo sad bar kad znamo sta nas ceka, bar sljedecih 7 dana .. zasluzili smo zbog tarlahanja .. mene mO.. bole :)
share it with friend or two

skiDeki

Danas nam stize  hladan vazduh, sa severozapada evrope donoseci sa sobom s:nij) kamere ce opet biti aktuelne...

Zanimljivost- u Parizu najvece snezne padavine u zadnjih 25 godina, a sicilijanci izasli na plaze :o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

Rekordna toplina u srijedu, od èetvrtka dugotrajno hladno razdoblje
allways stand sideways!

vip-jahorina

Po svim prognozama, od veceras se ocekuju vece padavine i prilicno zahladjenje i to kako se vec ovdje pisalo, malo dugotrajnije.
Ovo vrijedi ne samo nas na Jahorini nego i veci dio Europe.

s:nij)  s:nij)  s:nij)  ole  s:nij)


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...


irvas

i u banjaluci, nevjerovatno, jutros 20 a sad  5 stepeni. jedino mi je drago zbog jahorine, jos samo da zavalja snijeg, bice super :)

DarkoN

u sarajevu je jos uvijek toplo, prolijece po koja kap kise.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

U Banja Luci u roku sat vremena sa +20 na +6, sad neki sitni led pada, vjetar veæ okrenuo na sjeverni, ovo ubija i konja. :o
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...