• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Za vikend minusi zagarantovani :bravo::(

Sto se padavina tice, prognozira se do subote da ce pasti 45-50 cm novog snega, sa tim snegom bi mogle raditi zice, mozda ne sve ali neke sigurno, posto ce minusi biti zestoki, snega ce biti i na praci, samo ne znam koliko je snega potrbno da bi se praca sredjivala?

U svakom slucaju sve izvesnije skijanje za vikend!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

savic.86

ljudi ako se obistine ove prognoze onda moraju pustiti par zica a to znaci ko bude gore vidimo se u subotu/nedelju:) pozz iz BL

Nichifor

Quote from: HeAd on 05 December, 2010, 15:55:32
po ovoj prognozi vikend sa snijegom i jakim minusom...sto znaci i da rade zice da je po sezone pitanje da li bi se moglo skijati...al bumo videli :)
da bar zelju puste :)
reci dru¾e ¾elju, nije problem. mi æemo pustiti cr:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ako nekim slucajem puste :O hoce li i sezonske biti gotove taj dan  ideea:(

skiDeki

Jooj pogledajte prognozu, cn se samo povecavaju.... u cetvrtak ima da padne pola metra, samo da ne omanu s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

za vikend bi moglo da bude prvo kvalitetno skijanje ove sezone.  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


Dino SKI

Znam da ovo nije tema, ali bi molio za pomoæ......


Imam ponudu za Elan skije Speedwave 12 Monotitanium Woodcore bez vezova za 30 eura (klizna ploha bez ogrebotine) pa me interesuje isplatili se kupiti ih i gdje bi mogao naci ove elanove Fusion vezove i imali neki Elanov servis u Jahorini, Sarajevu i okolini.....

Hvala unaprijed....
Skijanje se brzo uci......

HeAd

ako je model skije 2007 bjezi od toga...smece strogo...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Dino SKI

E ovako izgledaju, samo bez vezova su..... pa sad isplatili se ih kupiti pa traziti vezove..

Pozdrav
Skijanje se brzo uci......

Ime

Po meni se isplati samo ako ce ti to biti druge skije, jer se radi o skiji koja je solidna na ispeglanim stazama, te se nije pokazala bas kao adekvatna za uslove koji najcesce vladaju na BH skijalistima. Tu mislim na neuredjene staze, hupsere, a cjelac pogotovo. No, za 30 Eura to nije losa kupovina, cak i bez vezova. Moje skromno amatersko misljenje...

DarkoN

ovaj model nisam probao, kasniji modeli su odlicni. e sad cijena ne izgleda lose, samo je pitanje za koliko mozes da nadjes vezove. moras prvo da vidis koliko su vezovi da bi mogao da stvoris konacnu cijenu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


skiDeki

Skijanje sve sigurnije za vikend, prognoze odlicne :bravo::( ja mislim da ce pasti cak i vise snega nego sto je prognozirano, jer dolazi do naglog prodora hladnog vazduha, a kad se to desava na Jahorini je uvek zatrpavanje s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
To nas ceka u cetvtak u toku dana!!! Pazite sta sam rekao!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 06 December, 2010, 17:24:06
Skijanje sve sigurnije za vikend, prognoze odlicne :bravo::( ja mislim da ce pasti cak i vise snega nego sto je prognozirano, jer dolazi do naglog prodora hladnog vazduha, a kad se to desava na Jahorini je uvek zatrpavanje s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
To nas ceka u cetvtak u toku dana!!! Pazite sta sam rekao!

JOooooooooooooooooj PADNI 2 metra!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  PADAJJJJJ VISEEEEEEEEEE!!!!!

Quote from: bojan_ns on 06 December, 2010, 16:48:23
Momci, off topic!

LJUDI SUNCE MU VASE  OFF TOPIC STE ....NEMOJTE TAKOO!!!!!  ATOMIC GS 11 JBG IMAS TEMU, POTRAZI MALO >>>> http://www.jahorina.org/forum/index.php?board=11.0