• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Nichifor

u bl pada neki stidljiv snijeg- temp je -1. ka¾e auto

DekiDeki

Ljudi, ima li neko gore na Jahorini, da nam ka¾e kakva je situacija...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Nichifor


DarkoN

u sarajevu je poceo da pada snijeg, sto znaci da na jahorini pada sigurno.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola



brera


otrov

ja kamen ne vidim .. jel ga neko ukrao ili je magla ?
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: davor77 on 04 December, 2010, 21:59:05
ja kamen ne vidim .. jel ga neko ukrao ili je magla ?

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh:  jel vrijedi sta taj kamen ... ako je na jahorini 99% je ukraden a 1% magla  ideea:(

otrov

to ti je onaj meteoroloski kamen .. ako se njise onda je vjetar, ako je na njemu snijeg onda pada, ako ga nema onda ga je neko ukrao ... ili je magla ?
share it with friend or two

goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE

Quote from: goghie on 04 December, 2010, 23:38:31
veèeras sam preko fejsa dobio poruku da Studio di Sole vi¹e neæe raditi, ima li neko vi¹e informacija? hoæe li konaèno 6oguz Bataneo dobiti normalan ulaz?

DAL JE MOGUCE!?!?!!?!?!?!?  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ovejaras01

http://www.foreca.com/Bosnia_and_Herzegovina/Mount_Jahorina?tenday
za naredni period od èetvrtka na jahorini snijeg i temperature dosta ispod nule s:vje)

DarkoN

sad sam ustao i pogledao kamere i razbolio se. da rade topovi kao sto ne rade danas bi bio jedan od onih idealnih dana. :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...