• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

minjon81



dale

Sve mi se vise cini da su,polako svi digli ruke od topova i zirafa i da se opet latili pasulja i tarlahanja,a to ovi iz OC i cekaju,pa ce onda,kao u
"zadnji cas i nadljudskim naporima" te topove i zirafe,nekako pustiti u rad i svi sretni!!!!Tesko bi se digla tolika prasina oko njih,da su ih
mirno i bez buke postavili preko leta.Sve je j....na POLITIKA!!!!!!!

otrov

share it with friend or two

vip-jahorina


skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 02 December, 2010, 18:35:45
opet snjezni alarm za petak/subotu  :o
(Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Valjda nece iti one juzine posle toga, mada pravu zimu najavljuju tek od 10. decembra, ali to je jos daleko da bi se dugorocno prognoziralu u visokom procentu!

Davore gde ti zivis jbt?? OVO MI SE SVIDJA ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka

Samo kolektivno tarlahanje mo¾e pomoæi zato se bacite na posao!
Tarlah, tarlah, tarlah, tarlah, tarlah...  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij) Tarlah, tarlah, tarlah...

otrov

~Dublin SkiDeki .. 1 metar nadmorske visine :)
share it with friend or two

DekiDeki

Quote from: looka17 on 02 December, 2010, 20:01:06
Samo kolektivno tarlahanje mo¾e pomoæi zato se bacite na posao!
Tarlah, tarlah, tarlah, tarlah, tarlah...  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij) Tarlah, tarlah, tarlah...

puf:)

ole

s:nij)  s:nij)  s:nij)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

minjon81

Quote from: davor77 on 02 December, 2010, 20:58:42
~Dublin SkiDeki .. 1 metar nadmorske visine :)

a zamisli da je Dablin na 1500m n.v. hihihi, ne bi imao net mrezu, bila bi zatrpana... hihihihihi


minjon81

sa takvom temperaturom topovi nam ni ne trebaju...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

horor se nastavlja i danas, bilo da se pogleda na kamere ili na vremensku prognozu.  :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ivan-cro

nazalos ovo vrijeme me podsjeca na proslogodisnju sezonu...nadam se da nisam upravu >:( >:( :-\ :-\