• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ovo cemo kao putokaz vremenske prognoze na jahorina.org ugraditi !

lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Kakva kriza u Njemackoj  ludzatobom:(( da hoce na Jahorinu dofurati  :'(

"Jak snijeg, koji je zahvatio jug Njemaèke, izazvao je u ponedjeljak ujutro haos na aerodromu u Muenchenu, drugom po velièini u zemlji, gdje je u nekoliko jutarnjih sati otkazano najmanje 30 letova."

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DarkoN

izvjestaj iz oc-a , visina snijega 40 cm , snijeg i dalje pada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

samo da vas obavjestim i u sarajevu je poceo snijeg  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
sta li cu sad da dobijem od zaharija za dobru vijest. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


thief

U Sarajevu trenutno mecava.... s:nij) s:nij) s:nij)

ole ole ole ole ole ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


ovejaras01

 u brèkom snijeg poèeo padat    s:nij) s:nij)

zeyneel


savic.86

"vidi" se na kamerama da je kvalitetno zatrpavanje u toku.... KAMAN :)

loop

allways stand sideways!

DarkoN

u sarajevu nula stepeni i pada kisa, to garantuje da je na jahorini minus i da pada snijeg  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) samo neka pada moglo bi za vikend da bude opet skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...