• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Big_DANE


BOJAN-BG


01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 28 November, 2010, 21:41:15
@Ixic:
od proletera preko buntovnika do pacifiste

ha! hoces da kazes da sam softie? ma to ja samo da zamaskiram cinizam!  police:(

otrov

share it with friend or two

01xxx01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Odlicne fotike ... pa ja cu poludjeti, radio samo jedan lift a opet se nismo upoznali  ideea:( e ja onda fakat moram kupiti floroscentno odjeli  (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE

Kazem ja lepo da ce se otopiti!!! Taman da zavrse radove! :)

Bojan NS

Nisam neki meteorolog, ali mislim da blizina mora donosi te nagle promene temperature i topao vazduh, ne znam koliko su takve promene moguæe u Alpima

vip-jahorina

Ja sam cesto govorio da mi imamo vise padavina od Alpli (nekad sam neke statistike gledao), ali i taj problem blizine mora. Mada s druge strane i Alpe su tik iznad Jadranskog/Sredozemnog mora, samo sto su malo vise od Jahorine pa i topla struja malo teze prolazi (predpostavljam). Ali i Alpe imaju vec par godina problema sa snijegom, samo sto se oni ne osjete u toj mjeri i to zbog silnih topovskih brigada.

Bojan NS

Mislim da blizina mora i donosi toliko padavina, doðe vla¾an oblak sa mora - ohladi se iznad Jahorine i eto ti snega. Kopaonik mislim da ima manje padavina ali je i manje podlo¾an takvim oscilacijama

Big_DANE