• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

alpi

Quote from: dredd on 28 November, 2010, 00:23:55
Alpi, polako!
Objavljeno je: Zeljo radi od 10-15. Tanjir zatvoren u 14 ili ti dva popodne. Zasto? Zato sto zicari imaju dusu!!!, ili zato sto su se danas setili da probaju tanjir posle 09.04.2010. Cisto informativno i u aprilu na zatvaranju sezone a i danas bio prisutan na skijalistu.
Naravoucenije:
Neke stvari treba braniti a neke i kada hoces nemogu da se odbrane.

Poslednje skijanje na jahorini je bilo 18,19 april za Vaskrs . . . skijao na Olimpiku. Cisto informacija

alpi

Quote from: zidoo on 28 November, 2010, 01:12:05
Alpi je krlja... treba da im budemo zahvlani kazes? Pa oni postoje zbog nas, ja nisam doso zat sto nije radio dvosjed, doso bi 100%.
Naravno da nemoju paliti zice, ne moraju ni u feburaru na 2m snnjega, ono ne moraju, ali ako su vec palili zice i otvarali ili pravili manifestaciju trebali su to uraditi kao treba.

Usput svi mi znamo poznati fenomen sa jahorina, Mart, 2m snjega, 30 ljudi na planini i radi samo jedna zica, jel im se ne ispaliti da zbog 30 ljudi rade sve, a cijena pasa bude kao da rade sve zice? Sta onda?
Vid fino od njih sto su odlucili da puste jedan dan free, ali oni to rade sebi zbog zarade a ne zbog mene.

Nauci se osnovnoj kulturi ponasanja pa cemo razgovarati. Do tad,idi grudvaj se . . .

vip-jahorina

malo da se umjesam u kritike sa alpijeve strane:
prvo ovo je internacionalni forum, ljudi nas prate iz Rusije, Kanade, UK, Hol, Bel, Njem, Svice a da ne govorim o ex-yu zemljama. Tako da od njih ocekivati i eventualno skrenuti im paznju sto nisu dosli je malo nerealno i nije fer. Sve su to ljudi koji "vise" na forumu od jutra do mraka i dokazano vole ovu planinu. Uz to, nije niko balavac kojem treba popovati.
Dalje, sezona je zavrsena prosle godine je zavrsena 10.4. kad su prestale vrijediti sezonske. Naravno da na olimpiku nije niti bilo citaca kartica, niti ko kad pita, ali opet sezonsa nije vrijedila. To sto su pustili liftove je za pohvalu.

A slijedeca stvar: ako su rekli do ce jucer raditi do 15h i onda u 14h zatvore, mislim da nema smisla. I cisto je za kritiku. Od kako postoji Jahorine i OC (prije ZOI) je prvi dan skijanja bio besplatan. Poenta je u tome, sto niko nije znao da je otvaranje (ni sam oc do prije par dana) sad preko vikenda, jer je standardno bilo oko 10.12.
Osim toga, najavljeno je da ce raditi zeljo i olimpik, pa nisu, ja sva sreca sam imao informacciju iz prve ruke, pa sam i objavio da ce raditi zeljo, a mozda i olimpik.

Dalje, kad vec djelis kritike, onda nauci i da ih primas. I nemoj bez razloga dizati tenzije na forumu, nemas potrebe. Svoje misljene iznesi, nemoj vrijedjati druge.


alpi

Quote from: vip-jahorina on 28 November, 2010, 16:36:15
malo da se umjesam u kritike sa alpijeve strane:
prvo ovo je internacionalni forum, ljudi nas prate iz Rusije, Kanade, UK, Hol, Bel, Njem, Svice a da ne govorim o ex-yu zemljama. Tako da od njih ocekivati i eventualno skrenuti im paznju sto nisu dosli je malo nerealno i nije fer. Sve su to ljudi koji "vise" na forumu od jutra do mraka i dokazano vole ovu planinu. Uz to, nije niko balavac kojem treba popovati.
Dalje, sezona je zavrsena prosle godine je zavrsena 10.4. kad su prestale vrijediti sezonske. Naravno da na olimpiku nije niti bilo citaca kartica, niti ko kad pita, ali opet sezonsa nije vrijedila. To sto su pustili liftove je za pohvalu.

A slijedeca stvar: ako su rekli do ce jucer raditi do 15h i onda u 14h zatvore, mislim da nema smisla. I cisto je za kritiku. Od kako postoji Jahorine i OC (prije ZOI) je prvi dan skijanja bio besplatan. Poenta je u tome, sto niko nije znao da je otvaranje (ni sam oc do prije par dana) sad preko vikenda, jer je standardno bilo oko 10.12.
Osim toga, najavljeno je da ce raditi zeljo i olimpik, pa nisu, ja sva sreca sam imao informacciju iz prve ruke, pa sam i objavio da ce raditi zeljo, a mozda i olimpik.

Dalje, kad vec djelis kritike, onda nauci i da ih primas. I nemoj bez razloga dizati tenzije na forumu, nemas potrebe. Svoje misljene iznesi, nemoj vrijedjati druge.



Sto se tice vrijedjanja,mislim da si trebao opomenuti korisnika zidoo,a ne mene ja nikog nisam vrijedjao,ali vidim da ovdje nekom ne odgovara suprotno misljenje . . . i sad ce vjerovatno krenuti brisanje mojih postova kao i prosle sezone . . . divota  ;)
Za tvoju informaciju skijanje 18-19 og aprila je bilo sa kartama,karte su se mogle kupiti i ljudima koji su radili na zice je naredjeno da sezonske vaze i taj dan.


U svakom slucaju,ja se odjavljujem,ovo je vise politicki a ne skijaski forum,a sa olitikom se ne snalazim bas najbolje  :-\

Pozdrav

vip-jahorina

Ovaj forum nema sponzora osim vip-jahorine, koja i iznajmljuje te hotele, kao i skoro sve druge na jahorini. Zato mozemo biti nezavisni i pricati realno o stanju na Jahorini.
U forumu ces pronaci pohvala i pokude hotela i smjestaja, prije svega relano stanje u tim hotelima, koji i jesu u ponudi. Sponzori? hehe ne da nam niko marke ni za sta. Absolutno niti marke. Ne uplici se tamo gdje ne znas.

Ja svojih 7 dana isto provedem i u fra ili na kopu ili u austriji. cak imam partnere u valdiseru koji uzgred receno dobro poznajem (vidim da hvalis tu fra). Ali to nema nikakve veze sa nama ovdje.

Niko od nas ovdje ne zauzima stav za ili protiv OC ili bilo koga, nego pratimo stanje na Jahorini, i narvno kad treba pohvaliti OC cemo to uraditi a kad treba im udjeliti kritiku, onda cemo i kritikovati, ne zato sto ih volimo i ne volimo nego sto je ovo jahorinski forum.

ZAuzimanje ratnih strana, malo si fulio. JA bi te zamolio da ukoliko zelis da otvoris drugu temu, ovdje tema stanje na jahorini i smatram da o tome treba iskljucivoi ovdje pisati. U drugim temamo mozes o svemu sto ti je na dusi, naravno bez vrijedjanja.

skiDeki

@alpi

Da ne citiram ionako velik post, mogu ti reci sledece....

Ovaj kaoi svaki drugi forum sluzi da se javno iznese svoje licno misljenje po pitanju odredjene teme na forumu!
Ako se ne slazes sa necijim misljenjem, ne treba da ga bombardujes svakojakim recima i ko zna cime, vec jednostavno reci ono sto mislis i oiznesi svoje razloge zasto, kako i zbog cega....

Vidim da ne pratis bas redovno forum, vecina nas je kritikovala oc, ali isto tako smo ih hvalili i podrzavali kad bi uradili pravu stvar! Cak su i administratori objavljivali njihova pisma na forumu, svi smo bili odusevljeni, kad su se poceli graditi sestosedi pratili smo svaki pokret radnika, znali smo kad je koji saraf zavrsen u nadi da ce sve biti gotovo u roku, ali kad se dva meseca vozamo na dvosedima pored novih sestoseda uz skup skipass,kako da ne delimo kritike! slicna situacija je i sa topovima! Svi mi ovde volimo Jahorinu i zelimo na njoj samo najbolje sto moze da bude, tako da nikad nista nije zlonamerno napisano, vec samo iznosenje misljenja!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Jos da dodam, ne treba da se odjavljujes, treba i dalje da iznosis svoja misljenja.
Posle tvog jucerasnjeg  posta bilo je par nepristojnih postova i ti ljudi su opomenuti pp!

Nikom ne smeta tvoje misljenje vec samo nacin na koji si ga izneo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

An Internet forum, or message board, is an online discussion site where people can hold conversations in the form of posted messages.

©to znaèi, ovo je internet forum,  forum je tematski (tema: jahorina i sve vezano za skijanje i zimske sportove), time mislim da se treba dr¾ati teme a ne korisnika i toga da li je korisnik juèer navija za Hajduka, a danas za Partizan..
allways stand sideways!

DarkoN

alpi mislim da je glupo da napustas forum radi drugacijeg misljenja. ja sam veliki protivnik oc-a i mislim da imaju mnogo vise mana nego sto imaju vrlina. cesto imam drugacije misljenje nego drugi. ulazim u rasprave i borim se argumentima. neki su ovde pogrijesili kada su reagovali na rvoj post tako kako su reagovali. ja se nadam da neko iz oc-a ili neko njima blizak cita ove komentare i iz njih uci nesto. jer ovo je glas skijasa, ljudi koji vole jahorinu i iz njihovih zalbi i pohvala treba da se uci i na osnovu toga da se unaprjedjuje skijaliste. ja sam odbio ponudu za sezonski ski pass na bjelasnici od 300 km, i radije cu skijati na jahorini 10 dana sa drustvom sa ovog foruma za te pare nego cijelu sezonu na bjelasnici. ova tema je vec otisla u debeli off tako da se trebamo vratiti stanju na jahorini.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

loop

allways stand sideways!

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

evp opet alarm  :o
u pricipu mjesavina kise, susnjezice i snijega od sutra.