• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Preporuka za smje¹taj

Started by mato74, 25 November, 2010, 08:30:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mato74


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mato74

Kakva je udaljenost izmeðu Poljica i ©atora i jeli se mo¾e sanjkama nekom preèicom ili treba ièi okolo cestom?

minjon81

Nema udaljenosti, staza Poljice prolazi pored naselja Sator!!!

minjon81

Evo mape sa stazama i objektima za smestaj!
http://www.jahorina.org/files/mapa-jahorina.php

DarkoN

ima precica kroz sumu i moze se proci i na skijama i na sankama, nije daleko ni putem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


vip-jahorina

poljice su na dnu staze. i tu ima prilican broj objekata. stazom (tj. 6sjedom) se penjes ka vrhu a sa desne strane uz stazu je naslje sator.
koje je po meni ipak puno idilicnije nego sama poljica. planinske vikendice i borovi daju nezaboravan osjecaj. naravno na poljicama je sve jednostavnije. ali su apartmani i hoteli, a nema vikendica (malo su iznad)
ako znate skijati, imaju ski staze koje vode do pravih staza. a na skijama mozete do vecina objekata nazad, ravno u objekat.

ako zelis u poljica, pogledaj slijedece objekte:
Jahorinski konaci  - apartmani
Granzov  - apartmani
Kristal - Hotel

A ako zelis u sator, onda ipak vikendicu preporucujem (zavisno od termina, br. osoba i popunjeosti):
Sarajevska Prica - ubjediljvo najatuenticnija vikendica na Jahorini
Planinski Snovi
Bosanska Kuca
Bijela

Kao sto rece Dane, Dobro je isto skroz ok. To su gosti potvrdili a znam i ja.

Big_DANE

Hehehe....sad mozete da birate na ECI PECI PEC!  ludzatobom:((

mato74

Puno hvala svima na odgovorima.
Nadam se dobrom odmoru, skijanju i u¾ivanju u dobroj kuhinji.

Mato

vip-jahorina

ove godine je nakon stanke prosle, opet ekspolzija turista iz HR.
objasnjenje je jednostavno: ovdje nista ne valja, a opet sve je puno bolje nego u drugin ski centrima i zato veliki broj gostiju iz HR nam dolazi, iz godine u godinu sve vise.

ko jednom dodje i osjeti atmosferu, tom nema vise pomoci  :-*

salu na stranu, drago nam je da mozemo ugostiti veliki broj gostiju koji ove godine po prvi put dolaze na Jahorinu!

Laus


lola

Quote from: vip-jahorina on 25 November, 2010, 13:45:40
ove godine je nakon stanke prosle, opet ekspolzija turista iz HR.
objasnjenje je jednostavno: ovdje nista ne valja, a opet sve je puno bolje nego u drugin ski centrima i zato veliki broj gostiju iz HR nam dolazi, iz godine u godinu sve vise.

ko jednom dodje i osjeti atmosferu, tom nema vise pomoci  :-

salu na stranu, drago nam je da mozemo ugostiti veliki broj gostiju koji ove godine po prvi put dolaze na Jahorinu!

nema pomoæi,ja se prodala za dobru rakiju gore (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

i ja se navukla... sta cu!!!  :-*

Bojan NS