• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 26 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

hvala deki sto mislis ne mene.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo ja sam naletio, a ti sipaj!

Jesi li bio Darko gore, jeste li cugali, ma govori???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja sipam i tebi i sebi :D ajde zivjeli  (C) (C) ,ja cu jos jednu za breru posto ga nema a mislim da bi sad rado nazdravio  (C)

skiDeki

A ja cu jednu za druga Mijata, nema ni njega!!

Omladinci vikendom izgleda igraju sah u parku :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

bio sam deki spustio se jednom, vidio da znam da skijam i otisao kuci.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
salim se, prvo sam bio sa nekim prijateljima u bistrici, onda sam se spustio jednom i morao nazad jer su mi iskrsle neke obaveze koje sam morao zavrsiti odmah.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pa dobro, makar ti je sad srce na mestu (L)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

imam u ponudi sezonski ski pass za bjelasnicu, 350 km. sad sam u velikoj dilemi. da je za jahorinu ne bih razmisljao sekunde.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Verujem da si u dilemi, dobro razmisli...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

350 jeftino je ali kad pomislis da ces cekati u redu 15-tak minuta za trosjed(brzina trosjeda 3km/h) te se voziti jos toliko i slusati svojekakve price onih reci cemo skijasa i bordera koji nisu normlani ni sekunde (cast pojedincima, nemojte se uvrijediti)

da mene pitas..predlozio bih ti za Jahorinu jer sad ce biti i topovi i sezona ce duze trajati  devil:( moja je vec u radu samo jos da me uslikaju

samo mene necete okrenuti  3:( bojane nema nogica od mene

skiDeki

Hare odlicno si ispao na ovoj slici, taman za profil hahahah
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

da hare samo sto je na jahorini sezonski skuplji 150 km ako ga kupim do 1.12. a 200 km ako ga kupim kasnije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Darko, ako mozes da ga iskoristis za sve pare, kupuj ne razmisljaj...
Ta razlika u kinti te nece obogatiti!!!

skiDeki

Tako je minjoce, ostro i na 1.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a poslije nam nemoj kukati  regge ....sad ce 01. i PLATA  ludzatobom:(( probaj stekat ...reci malo si zakasnio zbog plate i puta i zamoli da ti daju po cjeni do 01.12. ako ne uspje onda uzmi sta imas  :bravo::(