• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Laus

smrc smrc!!!
meni i dalje nece da posalje slikeeee :(

ali nema vezeee!!!

Dane, gde idemo veceras, jesi odabrao?!?!?!?! hohohoho
nemoj samo da nas vodis u kiss  >:D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo dobro jutro....  (:smijeh: (:smijeh: vi popiste sve sto je hladno u frizideru..sad moram preci na kuhanu rakiju ili vino tu je veliki izbor...ali mi se vise pije brerina MSD Ledara





Big_DANE

Quote from: Laus on 19 November, 2010, 11:10:42
smrc smrc!!!
meni i dalje nece da posalje slikeeee :(

ali nema vezeee!!!

Dane, gde idemo veceras, jesi odabrao?!?!?!?! hohohoho
nemoj samo da nas vodis u kiss  >:D

ko nece da ti posalje slike!?

Idemo nemam pojma...idemo redom u svaku birtiju! :)  Idem veceras sa drustvom sa faksa - skoro svi su iz Bih!  hug:(
Bosanci su ludi ko struja...videcemo dje cemo zavrsiti!  :o

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

makisha

ooo forumasi i u bl krenula sezona kuvanog vina i rakije,nista ljepse nego na kafu a zapravo nacugas se kuvanog vina :D a sinoc bi brucosijada (iako nisam brucos ) al cijena pive od 1.50 km me natjerala da odem i da se rastavim od zivota i sad se sastavljam :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kao neki likovi.... sabrali se kod vikendice m&m, a oduzeli se u ROYALU (pa su cak i na glavu skakali) kako bi se sjetili zavrsnog rezultata, a potom isli kuci naravno uz pomoc zeta ruka pod ruku i lagano desna-lijeva-desna-lijeva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: joj mora se to ponovit pa makar bio i smak svijeta

OVO JE ZA MENE VELIKA PIVA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


makisha

hahhahahahhaha znaci i tu veselo bilo,kod nas na brucosijadi se spavalo pod stolom,skakalo niz stepenice samo nek je veselo jedan je zivot :D

minjon81


Big_DANE

Quote from: makisha on 19 November, 2010, 12:15:34
hahhahahahhaha znaci i tu veselo bilo,kod nas na brucosijadi se spavalo pod stolom,skakalo niz stepenice samo nek je veselo jedan je zivot :D

Mudro zboris...al sve to prodje i ode...a posle toga  samoca - koja je najgora za coveka! :)

Zivio ti meni!

makisha

slazem se sa tobom,ja zivim za danas a sutra planiram sutra,naravno imam zivotne planove zavrsiti fax,zaposlen sam vec i ozeniti al ovako kad se spontano opije nista mi draze treba maximum od zivota uzeti  ;D

Big_DANE

Quote from: makisha on 19 November, 2010, 12:39:17
slazem se sa tobom,ja zivim za danas a sutra planiram sutra,naravno imam zivotne planove zavrsiti fax,zaposlen sam vec i ozeniti al ovako kad se spontano opije nista mi draze treba maximum od zivota uzeti  ;D

Hehehe...boli te cosak! :) Salim se...ma sto kazes i treba tako....

p.s. odakle si? koje si god? sta studiras?

MarijaBB


makisha



Hehehe...boli te cosak! :) Salim se...ma sto kazes i treba tako....

p.s. odakle si? koje si god? sta studiras?
Quote

naravno :) Banja Luka,malo i beograd tj budem jako cesto i tamo,godiste 90-to,20 godina,pravo studiram za sada dobro :D koje si ti godiste ? odakle si ?

MarijaBB

Jel ovo neka ozbiljna tema? Djeste vidli ozbiljusu u kafani. U kafani samo supljak radi