• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


01xxx01


01xxx01

sad da smo na FB taggovala bih se licno i personalno na tacno 4 mjesta, he he he he he he!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

dva mogu da pogodim iz prve, ali za preostala dva nisam siguran.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

sanja nogice su jos uvek na mestu a jagnjici peceni  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

darko - kako en mozes? pa pogledaj malo bolje!

bojane - hmmmm! nista ti ne vjerujem!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 17 November, 2010, 16:18:01
darko - kako en mozes? pa pogledaj malo bolje!

bojane - hmmmm! nista ti ne vjerujem!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ona dva sto sam nasao i puta jos dva na drugom jagnjetu i to je rijesenje slagalice.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 17 November, 2010, 16:23:03
ona dva sto sam nasao i puta jos dva na drugom jagnjetu i to je rijesenje slagalice.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

upravo tako!  ;D

skiDeki

Ko prvi jagnjetu dotrci, njegove nogice- moze? (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

evo struènjak za nogice,oni ma praktiènu nastavu skoro pa svaki vikend... (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

kad zivotinje osnuju sud deki ce prvi da zavrsi na njemu kao masovni ubica.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


skiDeki

AA ne, ne, ja ne ubijam zivotinje, samo sam okoreli degustator posle termicke obrade istih hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

a termicki ih obradis zive! naravno! hihihihi
GENOCID U TORU!

skiDeki

Quote from: minjon81 on 17 November, 2010, 17:14:11
a termicki ih obradis zive! naravno! hihihihi
GENOCID U TORU!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Nisam ja taki >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...