• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Big_DANE

Sutra izlazak...ko zeli moze da naidje!!! :)

Ziveli!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu pisete ko one zene iz 1945. u pisarnicama za new york times  3:(

bolji saæ od brere niko nece napraviti za to mogu glavu dati 100%...ima on tu neki trik u rukavu nisam ga jos provalio kako i sta radi....mozda su drva trik (posaljes Zeta nek nacijepa drva i zetova znoj sto pada na drva daju poseban ukus pri spremanju saæa)

Dane moj Dane do neki dan ti mene ohrabrujes a vidi sad  ??? ... ne znam sta da ti kazem :D sretno   ideea:(

dajte ba ljudi, neki sad dolaze u kafanu kako bi se bar malo otrijeznili "virtualnim picem" treba biti spreman za sutrasnji radni dan  ideea:(
vidi fakat ovi noviteti sto su uletili u kafanu nisu nam ni slike postavili da ih mozemo prepoznati ak ih svakim slucajem ugledamo na stazi(stazama)...mene cete lako prepoznati JKP RAD struka KOMUNALKA ovo sam ja uslikala to su raja s kojom idem na Jahorinu svi smo narand¾asti (neko gore, neko dole)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a da je nama ovako pravit snijeg :D kako to Angelina radi 18.novembra u Sarajevu  ole meni izgleda da ce ovaj film biti pravo ODLICAN...laku noc evo jos jedna s nogu i bjezim horizontala  (C)






brera

Dobro jutro, klasièno. ;D ;D

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika  ;D

brera

Uf,  ???do sad sam æitao samo iz kafane. Do marende æu uspjet tek ostalo, ala ste se razpisali.

mijat

omladina je to brera, post za postom  ;D

brera

 (:smijeh: (:smijeh: ©tancaju, da bi dobili mufte ski - pas. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera


skiDeki

Dobro jutro ;)
Omladinci, jel ostala jedna klasika za mene?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Laus

Dobro jutro!!!
Kontam da sam ja "noviji" a mator sam ko biblija (pre neki mesec napinio 3 banke  ;D)!!! Èak sam i ocelavio dok vas nisam upoznao!!!

Nema tu price, usisalo me dobro drustvo, a i ja sam se malo trudio  devil:(

moze klasika, nama sta!

uf, a na stazi, ako vidite nekog svog nasnezenog od padanja ... to nisam ja! hohohoho

bice i slika, ali sinoc nije islo....