• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

deki imate i ovu opciju ako vam bude odgovarala.

kako si pogodio da cu i ja pivo?  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

E Darkon... to mogu pogoditi i oni koji su na forumu puno kraæe od Dekija.... (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


skiDeki

Oupsss nisam dobro video, trebalo ti je 33, ali si sad smanjila na 31 (:smijeh:

Sto se tice popusta na plavuse ja bi ti dao, ali ne mogu nista uciniti po tom pitanju jer mi je vio ukinuo administratorska prava zbok prekomerne konzumacije alkohola (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

zaharije kaze .... ako si iz bl moze preko vezeee  ::)

snjezana


Laus

hohohohoho

ma jok, ali sad znam  :P

Laus


Laus

Quote from: skiDeki on 18 November, 2010, 22:46:41
Oupsss nisam dobro video, trebalo ti je 33, ali si sad smanjila na 31 (:smijeh:

Sto se tice popusta na plavuse ja bi ti dao, ali ne mogu nista uciniti po tom pitanju jer mi je vio ukinuo administratorska prava zbok prekomerne konzumacije alkohola (:smijeh:

ej, a mozda sam ja preterao sa postavljanjem slika danas, pa ste me malo katovali  ::)
veceras mi izbacuje poruku da nema mesta u dir ??? :)
nema veze, samo da znam...da ne pokusavam bzv  cr:)

skiDeki

Snjezo da te upozorim... Laus je inace glavni urednik lista "trece oko" pa da te ne cudi ako pokaze svoje vidovite umetnosti (profesionalna deformacija JBG)

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


snjezana

Quote from: skiDeki on 18 November, 2010, 22:52:36
Snjezo da te upozorim... Laus je inace glavni urednik lista "trece oko" pa da te ne cudi ako pokaze svoje vidovite umetnosti (profesionalna deformacija JBG)



e imam i  ja nekakve takve sklonosti.... mogu i ja taj èasopis..ono preko veze..jer sam iz Banja Luke.. (:smijeh: (:smijeh:

Laus

Quote from: skiDeki on 18 November, 2010, 22:52:36
Snjezo da te upozorim... Laus je inace glavni urednik lista "trece oko" pa da te ne cudi ako pokaze svoje vidovite umetnosti (profesionalna deformacija JBG)




:bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...