• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na vrhu Jahorine !

Started by vip-jahorina, 08 November, 2010, 15:30:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

minjon81


DarkoN

naljutice nam se deki. da se deki nebi naljutio ja cu da nam sonesem po pivo  hug:(     (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

e pa eto u tome mo¾emo u¾ivati bez gri¾nje savjesti,nema genocida kod alkohola... 8) 8)

¾ivili!!!!!!!

lola


minjon81

A nece Deki da se ljuti... Sala! Naravno! SVi volimo proteine!!!

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 17 November, 2010, 17:15:50
Quote from: minjon81 on 17 November, 2010, 17:14:11
a termicki ih obradis zive! naravno! hihihihi
GENOCID U TORU!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Nisam ja taki >:D

samo tako izgledam  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Sta je ovo sa ljudima, nema nikog u kafani???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

tu smo deki vrebamo iz prikrajka

Nichifor

pa deki ne mo¾e se stalno u kafani biti. ne mo¾emo tako u evropu anan

Nichifor

nego jel odreðen neki datum poèetka sezone, predstavljanje itd? razgovaro sam prije neki dan sa jednim iz tur organizacije banjaluka i ka¾e da je neki poèetak 27. , prezentacije i ostale stvarèice. ali ga ne upitah kojeg. u prolazu je bilo...vjerovatno ovog mjeseca. decembar je kasno.a?

Nichifor

JAHORINA - U 10.15 èasova konferencija za novinare povodom promocije novog tipa vozila "daèia daster". /Hotel "Termag"/ puf:)

minjon81


DarkoN

sto se tice pocetka sezone do sada je to bilo najkasnije do 15.12. ako snijeg padne ranije sezona se otvarala ranije. sad se nadam da je ostalo bar jedno pivo za mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...