• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Odusevljeni!

Started by minjon81, 07 March, 2010, 18:43:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Juce smo se vratili sa zimovanja i potpuno smo odusevljeni Jahorinom! Moram da priznam da nismo ocekivali da cemo se tako dobro provesti s obzirom da godinama unazad skijamo na Kopu... VIPovci, svaka cast na organizaciji i profesionalnosti!!! Jahorina zasluzuje samo pohvale iako smo imali samo jedan fenomenalan dan za skijanje, i pored magle i vetra skijanje je bilo fenomenalno, staze su odlicne, zezanje je super, instrukori su profi itd...Sad kontamo kako da ukacimo jos sedam dana u martu... Ma savrseno!

Molim administratora da prosledi Baji slike!   

minjon81

Da, i mesta za bleju su savrsena!!!

Big_DANE

Drago mi je!!! I ja sam juce sa Jahorine i bilo je super...samo da je manje duvalo u cetvrtak i petak!!! SUBOTA MAGICNA!!!! Pozzz

vip-jahorina

lijepo je ovo kad su nam posjetioci zadovoljnji. danas posjetioci, sutra vec prijatelji ( u tezim slucajevima i parovi: HARISON i slovenka  (:smijeh: ), tako to ide na ovoj ludoj planini a i na ovom forumu.
Baji smo prenijeli pozdrave. Vican je skijanju i "blejanju" ali nije bas kompjuteru, pa se ja umjesto njega javljam  (:smijeh:

minjon81

Verujem da se sledece godine druzimo ponovo, samo tada makar 15 dana, a u medjuvremenu mozda se vidimo jos kog produzenog vikenda dok ima snega... Nikada se ne zna!
Hvala za prenete pozdrave i pozdrav svim VIP-ovcima!

baja


minjon81

Eto Baje! Lepo sto te ima na forumu! Skijamo uskoro! Pozdrav

baja

Tu sam ::)naravno da skijamo...pozzz

baja

I dobro podmazi skije spore su ti  ;D

minjon81

Ma pazi ti njega sto me proziva  >:( ... Da odreagujem  >:D  ili iskuliram  :-X?
Ma cije skije su spore? Nije bilo brzih skija u celoj sezoni... Niti ce ih biti!!!
Sledeci put me neces moci pratiti na stazi, pogotovu na off  puf:)... Hihihi  (:smijeh:!

baja

Ko izgubi trku ili odustane placa pice cjeloj SKI SKOLI VIP jel vazi ;)

minjon81

Ma vazi, to je najmanje u sta se mozemo trkati, ali sta ces da radis ako te ucenica ostavi za celu duzinu skija  :bravo::(?
Onda me moras primiti u skolu kao instruktorku  ::)... Ja odoh za vikend na Kop cisto da ne ispadnem iz forme...

baja

E vazi,taman nam je potreno instruktorki u ski skoli VIP...dao sam obecanje idi se spremaj za trku :bravo::( :bravo::( :bravo::(