• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goran18

Davore hoce li sutra raditi sestosjed ogorijelica i poljice i olimpik????

bang


goran18

I ja ne kontam on je napisao nista samo olimpik zeljo i praca od sutra... z:s) z:s)

bang

Quote from: RADIOHEAD on 03 February, 2011, 15:59:38
Quote from: zbranka on 03 February, 2011, 11:42:18
izgubili se ovi plusevi .....  ole ole ole ole ole ole
koja prognoza da je i ja gledam?

http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=11245&idg=67&idz=5&idf=4216

nije tako strasno, kako je bilo najavljeno, noci su hladne ...... mi smo evo na planini, i meni ovo sve izgleda dobro, sa ove tacke gledista .... ujutro cu probati, pa javim, direktno sa staze

bang

Quote from: goran18 on 03 February, 2011, 17:34:06
I ja ne kontam on je napisao nista samo olimpik zeljo i praca od sutra... z:s) z:s)


valjda ce nam pojasniti, jer kao sto rekoh ne vidim razlog sto ne bi radilo .......  :-\

Big_DANE

Quote from: goran18 on 03 February, 2011, 17:34:06
I ja ne kontam on je napisao nista samo olimpik zeljo i praca od sutra... z:s) z:s)

Napisao je to zato sto ce samo na tim stazama da vozi!!!!!  A naravno da ce ostale da rede!!!

Big_DANE


igor206

pozdrav ekipi novi sam na forumu ali ne i na jahorini,ako sam dobro shvatio u drugom djelu ovog mjeseca ne bi trebalo biti problema sa skijanjem na jahorini tj.biti ce snijega.
nadam se da su prognoze dobr jel planiramo doci gore 24-og,ekipic od 20-ak ljudi

vip-jahorina

Igore, dobro dosao nam u forum. Sta ce biti u drugoj polovi je tesko reci, u svakom slucaju, ocekujemo padavine, bar ih je uvijek bilo u FEB.
O tome mozemo u nsatavku teme o stanju na Jahorini pricati.
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1135.0

Ovdje zakljucavamo!