• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Jovanotti

Evo upalili su i dvosjede maloprije,ne znam sto su bili ugaseni!a nisam dolazio kuci zadnjih dana pa nisam mogao upload nista!vrijeme je ok!

bgdbranko

Super!
Hvala ti na informacijama Jovanotti i vidimo se sutra.

Jovanotti

evo neke slicice od danas.....snijega ima sasvim solidno,staze su ok!Vrijeme nije lose,ponekad bi se magla malo navukla na vrh ali nista strasno.....

twid

izgleda skorz dobro. ko bi rekao poslije svih ovih padavina

dasa

po slikama jovanottija ne vidim sta je lose!? sta vise staze staze izgledaju odlicno!!


vip-jahorina

neeeeeeeeeco, zovu te!  :o
javi se

MarijaBB

Na kopaoniku pada uveliko i to bas sipa. Nadamo se snijegu za jos barem jedan vikend na Vlasicu i na jahorini bar jos tri

brera


Jovanotti

Evo mene na jahorini,snijeg je izgleda padao skoro citavu noc a i dalje pada!Ceste su ociscene solidno ali pazite se ima nezgodnih dijelova!sve u svemu....dolazite sto prije :)

vip-jahorina

palo je preko noci vise od 20 cm novog snijega, a pada i dalje.
ako pogledate prognozu - padace i dalje, s tim sto ce biti hladno, a to znaci dobre staze ........  ludzatobom:((

gornja kamera nam je zatrpana, donja ima tehickih problema

HeAd

kako vidim padace i cjele naredne sedmice....hehehe....definitivno se skijanje preselilo na februar, mart i april:)) :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

odad

Tako je, ja se nadam da æe biti skijanja i za vikend za Uskrs 11. -13. travnja, a to bi mi bio i najdra¾i roðendanski poklon. Samo neka pada. :bravo::(

vip-jahorina

opet ona najdraza moja: veju veju pahuje
bice skijanja jos dugo .....

Quote from: head on 07 March, 2009, 11:01:00
kako vidim padace i cjele naredne sedmice....hehehe....definitivno se skijanje preselilo na februar, mart i april:)) :bravo::(

da izgleda tako da padavine vec godinama krecu kasnije, s tim sto se temperatura ne drzi bas kao sto snijeg pada.
preko dana bude uglavnom suncano i malo u plusu, a po noci jaki minus, staze stvrdnu i drze cijelo podne sutradan. s takvim twemperaturama se snijeg dugo moze odrzati ....

vip-jahorina

tema se nastavlja radi lakse preglednosti na http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=654.0

ova je zakljucanja