• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Staze

Started by IvanSki, 25 December, 2007, 19:19:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Na kojoj stazi najvise volite skijati???

Poljice
19 (24.4%)
Ogorijelica
22 (28.2%)
Ogorijelica 2
24 (30.8%)
Praca(Skocine)
31 (39.7%)

Total Members Voted: 78

Rude Boy


burkezg

Svima Praca najbolja a ja ju vidio tek druge godine kada sam bio. Prve godine nije radila :)

vip-jahorina


Siladi

Koliko snega ima na dnu Prace???
Jel iko prosao do tamo? Nadamo se da je to bio ratrak :)

vip-jahorina

za pracu treba malo vise snijega, ona je 1300 NN

coa

Quote from: vip-jahorina on 10 December, 2008, 21:21:56
za pracu treba malo vise snijega, ona je 1300 NN
netreba treba top  ;)

jaki

Pozdrav,sto je Praca tako interesantna,verovatno sto nikada ne radi,godisnje dva dana??? :-X

Ivan Bgd

Quote from: jaki on 05 January, 2009, 11:43:19
Pozdrav,sto je Praca tako interesantna,verovatno sto nikada ne radi,godisnje dva dana??? :-X

Zato sto jedino sa pracom mozes da napravis lepu duzinu staze kada krenes sa Ogorelice 2 na primer ili sa olimpika.

A i skroz leva strana prace(gledajuci na dole naravno) nikad se ne sredjuje tako da tu zna da bude pristojno dubok sneg.
Jednom sam uspeo (bas kada je celu noc napadalo) prvi da se spustim tuda po divnom dubokom snegu koji mi je bio do kukova , a na pojedinim mestima i do pazuha(oko jelki) a visok sam 190 cm.  E bese to pre 3 godine.  ::)

Pozdrav

asasa

tad je i zadnji put i radila praca...mada mislim da je to bilo pre cetri godine kad je bio taj snijeg....al ajde dede:))
ne racunam ono sto ju puste u sezoni po tri dana ...
PRACA ubjedljivo najbolja sa vrha ogorjelice kad povezes...kad mi ne radi praca to mi je isto ko kad sam dosao na jahorinu, a samo pola planine radi...jeb ga...

Ivan Bgd

Quote from: asasa on 05 January, 2009, 16:00:32
tad je i zadnji put i radila praca...mada mislim da je to bilo pre cetri godine kad je bio taj snijeg....al ajde dede:))
ne racunam ono sto ju puste u sezoni po tri dana ...
PRACA ubjedljivo najbolja sa vrha ogorjelice kad povezes...kad mi ne radi praca to mi je isto ko kad sam dosao na jahorinu, a samo pola planine radi...jeb ga...

Vrlo moguce, davno bese ta kolicina snega ;D

Krajnje vreme je da ove godine malo ozbiljnije padne.
Iskreno se nadam do 31. da ce da napada bar 1m, ako Bog da.
Pozdrav

vip-jahorina

snijega ima za sada dovoljno, za pracu ne znam, ali stazu niti volim niti sam je kad volio (osim spust staze).
kraj 1. u 2. mjesec nam nisu nikad pravili probleme za skijanje.

dada

e jel mi moze neko reci kakve su staze na zelji i olimpiku,sto se tice tezine? skijam dvije godine na jahorini, inace mi se najvise svidja ogorjelica 1,a na te liftove nikad nisam isla, pa ako vrijedi da probam:)

Rude Boy


starmo1

pozdrav uskoro dolazim na jahorinu, skijam uvijek na stazi poljice, kakva je situacija s njom... i kad se popenje na vrh kuda je najbolje se spustati da bi napravio sto veci krug i spustio se opet na poljice