• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

warwar

asasa ocito nisi zaljubljenik u Jahorinu

ludiborderi

Razumjem komplekse Asa,to je zeznuta stvar!!!
Od rakije nema bolje ¾ene :)

asasa

nije volim jahorinu jer mi je blizu...ali da zivim u sloveniji....pored austrije i italije bosna me ne bi vidjela ni na reklami za olimpijadu..hehehe....mislim da ipak ti ljudi koji dodju su porjeklom sa ovih prostora...

Niki06

Ja iz Aspena dolazim na Jahorinu (sledece sedmice), tesko za opisati, ko shvata razumjece! Jednostavno sto se voli, voli se....Jahorina je poseban osjecaj
Pozdrav svima

drlja

Vidis, neko voli samo skijanje,  neko voli Jahorinu, a neko voli  skijanje na jahorini zato i stalno dolazi. Zato nemojte se cuditi ljudima koji potegnu toliki put, jednostavno skijanje ne cini samo spustanje niz stazu ima tu mnogo vise. Ove godine cene su takve da mozes za priblizno isto para da skijas po celoj evropi (ako izuzmemo najskuplje), ali  ja 10-og dolazim na Jahorinu i jedva cekam. Pozdarav svima!!!

jaki

Pozdrav svima,prvi put se i ja javljam,zaljubljenik sam u Jahorinu,i to godinama. Nema lepse planine,bar za mene i moju porodicu

Ivan Bgd

Ma samo da uvedu vestacki sneg i da svi liftovi rade puno radno vreme pa makar bilo 5 skijasa.
A ako je jak vetar mogu barem zelju i olimpik da puste da rade.
Prosle sezone su me strasno iznervirali kada su kao zbog vetra pustili samo poljice tanjir i to poslednji dan skijanja.   >:(
Ako sam platio osmodnevni skipas onda mogu barem i ova dva tanjira da puste pa ko je lud da skija po magli ,vetru ili mecavi nek skija( inace tad je i najbolje, jer nema guzve  :) )

Pozdrav

Simiki

Ima li vijesti, kakva je situacija na stazama?

Kako su ureðene?

Ima li neko fotki sa staza? Posaljite nam?  puf:)