• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vikendica Dragan i vikendica Boro-iskustva

Started by Hector, 09 October, 2007, 11:12:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hector

Molio bih iskustva sa ove dvije vikendice i njihovim vlasnikom Veselinom Saviæem.
Unaprijed hvala na svim informacijama.

vip-jahorina

reci nesto poblize. gdje su, je li ist vlasnik od obje vikendice?
mada je uglavnom sve sto je vrijedno u ponudi vip-jahorine, a ostatak je srednina ili lose. ali stalno se popravljaju i dotjeruju vikendice.


hoss

ako je taj Savic onaj iz rentala,preporucujem lagani zaobilazak u sirokom luku.provjeri,mozda nije.
o vikendicama nemam pojma.

vip-jahorina

ja mislim da je to taj. nisam nista doro o njemu cuo. a o vikendicama ti ne mogu nista reci.
jedna stvar je sigurna: mi uzimamo samo provjerene vikendice u ponudu - ne tek tako, mogli bi smo uzeti sve, ali onda bi i gosti i mi imali probleme, a to ne zelimo. zato jedna prijateljska preporuka: drizi se provjerenih stavri i vikendica.


vip-jahorina

Postoji mogucnost da cemo imati jednu kucu u ponudi za par dana. Ukoliko bude odgovarala nasim kriterijima uzecemo je i obevijestiti te!Gosti su se zalili na Savicev rental.

sasav

jebote ovih vikendica kao da nezivim na Jahorini neznam nijednu svake godine nova imana i nazivi. Vip jel ces i moju kucu reklamirati

supra

Super, Sasav ima kucu na Jahorini, kad sve bude popunjeno ima dje da se smijestimo. Pozvani smo??? :-[

vip-jahorina

@sasav
ne znam u kakvom je stanju, ako je sredis, cijene budu normalne, ulazis u ponudu.
15 dana nisam silazio sa jahorine, mogao si navratit na domacu...

Hector