• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Bistrica – zadrti hotel koji zivi od stare slave

Started by Lejla, 15 February, 2010, 13:33:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: LAV076 on 15 January, 2013, 15:19:16
Cuvajte novcanike,
prije 2 dana gosti pokradeni u sobama.
direktor hotela jos rekao "tesko je to dokazati"  :DD
police:( kazee nije prvi slucaj..

SAMARCINU MU ODVALIT JEDNU RODITELJSKU! UGRADI PAR KAMERA PO HODNICIMA retardu ako citas ovo ( direktor) ili neka ti prenese neki drugi idiot ovu poruku!

daltoni

Da li je bazen trenutno u funkciji(prije svega je li voda zagrijana) i koliko kosta za osobe koji nisu gosti hotela?

Pozdrav iz Igala

kuli1961

Zdravo svima!
Citam ovu raspravu i ne mogu da vjerujem u sta se pretvara...poznajem ljude iz Bistrice, recepciju, neke konobare, dio iz Uprave,...i tvrdim da nacionalizma nema! Moguce je da je Lejla tako dozivjela, to joj ne treba zamjeriti, niti bilo cime etiketirati.... moja su iskustva sasivm suprotna, a prezime mi nije "vecinsko" ...
Hotel jeste tanak, mrsav, nema dileme, Opis soba, takodje istinit.
Iza sebe imam godine skijanja po raznim skijalisitma AU i ITA/ Obertauern, Zell. Kronplatz.. necu dalje, da ne ispadne da se hvalim, nije mi to namjera. Tako da ipak, znam o cemu govoirm, kad pricamo o zimskom turizmu. Ni Kop (Kopaonik) nije nikakva iznimka...
Ono sto znam je da je taj hotel i dalje pod "drzavnom" sapom, cini mi se da ga zele do kraja obezvrijediti i onda da ga neko kupi za vaucere, staru stednju ,znate kako to ide...
I u toj objektivnoj sirotinji, trude se, koliko znaju i umiju, ne treba im zamjeriti.
Ipak, ne zaboravimo- koliko para, toliko i muzike.
Ja nisam izbirljiv na hrani, jedem sve osim zemlje,a i pijem sve osim nafte, hahahha. ALI-jedno znam- ako gost nesto ne jede, iz bilo kog razloga-religiozni, zdravstveni, uvjerenje (vegetarijana)- nije nikakav problem da se trazi i dobice se, ne samo slatke "mazarije". Vjerujte mi da ne pricam napamet-sa tim hotelom sam saradjivao 2 godine, svakog oktobra dovodio cca 350-400 ljudi na skup i sve je stimalo. Ili ako gost nesto mora da jede, dobice, samo treba traziti.
Nije realno ocekivati od hotela koji MORA svaku nabavku hrane da obavi preko tendera (hotel je drzavni, tj entitetski ne zaboravite), da ima u standardnoj ponudi posebnu vrstu hrane...
Ne branim, ne reklamirma Bistricu, niti ih napadam, nemam nikavog interesa ni za sta od toga, ali to je tako. Znam da se trude, i zato, bilo bi dobro da se zapitamo kako bismo mi da vodimo takav "okovani" hotel....
Cijena PP-a, odgovara niovu usluge, jasno.
Bilo bi sjajno da Bistrica bude kao Termag (mada i on moze jos puuuuno da uci kako se dovodi i cuva gost skijas) ali tad je i prica (cijena) druga... Koliko god lako dajem 75-85 EUR za dan PP "napolju", isto tako lako dajem i tih 60/70 KM Bistrici.
Ovo pisem u najboljoj namjeri!
Pozz!

Big_DANE

Ajde smorili ste sa tim...mada koliko sam ja procitao po ostalim stampama nije nikakvog velicanja itd... ....koga briga i da jesu zapjevali koju!? U cemu je problem!?  VIPe zabravi ovu temu vise oko Bistrice!

vip-jahorina