• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vila lala

Started by gigs122, 29 February, 2012, 12:07:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gigs122


Dogac

Bio sam ja. Zadovoljan sam smestajem. Apartman nam je bio jako dobar (nas trojica), tri kreveta i dva kauca u dnevnom boravku. Plazma tv sa total tv-om, kupatilo odlicno (sve novo) sa tus kabinom. Zamerka je sto nema frizidera, ali to je tako da bi se uplatila ishrana kod njih. Mi smo imali samo dorucak, koji je bio vise nego super. A za dorucak svedski sto: przenice, ustipci, jaja na oko, kajgane, virsle, dzem, pasteta, sir, zdenka, prsuta, salama, mleko, jogurt, caj, kakao, cornflex... ma extra!

Tople vode je uvek bilo a takodje su i radijatori stalno topli tako da zime nema :D

Gazda je ok lik, neki potpukovnik u penziji, mada izgleda kao crtani film :D Jedina zamerka je sto nam je obecao da mozemo izaci uvece a "najurio" nas u podne.

Od vile ide putic do hotela Snjesko i parkinga ispod njega a odatle ima 100m da se gura do staze. Ako si dobar skijas u povratku moze kroz sumu puticem do vile. Sve ce ti gazda objasniti.