• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

trebam informaciju - pomoc ?

Started by tona, 06 February, 2010, 15:01:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tona

Bio sam vise puta na Jahorini uglavnom u privatnom smjestaju, ali sada planiram doci na produzeni vikend cetv-nedjelja, zelim polupansion, imate li mi sto za preporuciti (nije mi potrebna ekskluziva), dolazi nas 4 ?  Btw. kako se zove pansion, koji je odmah do vrha poljice lifta, odnosno kad se popne sa liftom Poljice, desno ima parking i preko puta tog parkinga ima jedan objekt sa rentalom restoran (koji mi je ostao u jako dobrom sjecanju:)) i sobe.. ??

puno hvala !


Big_DANE

IMAS I U BISTRICI BAS TAKO NESTO TJ. PRODUZENI VIKEND....SA PP....

pasity

Dolazim u febr 27 (4 dana) sa 6 osobom pitam da kako je Bistrici?
Ima li bazen , sauna.Kakva je svedski stol (domaca)?
Negdje sam citao da 3 dan 94 eu/ PP.Da li je istina?
I to je sve ukljucena u cijenu?
Hvala , Pasity

Big_DANE

Quote from: pasity on 09 February, 2010, 10:34:34
Dolazim u febr 27 (4 dana) sa 6 osobom pitam da kako je Bistrici?
Ima li bazen , sauna.Kakva je svedski stol (domaca)?
Negdje sam citao da 3 dan 94 eu/ PP.Da li je istina?
I to je sve ukljucena u cijenu?
Hvala , Pasity

HRANA JE VRH!!!! TOLIKO OD MENE!

tona

Ja sam ipak izabrao Nebojsu (cijena je otprilike ista, tj malo veca 3e/dan ), moji saputnici su se bunili da je Bistrica "daleko" od staze, ha mos mislit sto je ista na Jahorini daleko ! ;D Eto onda sutra isprobavamo Nebojsu i novi snjeg na jahorini   8)  Pozdrav svima !

Big_DANE

Quote from: tona on 10 February, 2010, 23:07:13
Ja sam ipak izabrao Nebojsu (cijena je otprilike ista, tj malo veca 3e/dan ), moji saputnici su se bunili da je Bistrica "daleko" od staze, ha mos mislit sto je ista na Jahorini daleko ! ;D Eto onda sutra isprobavamo Nebojsu i novi snjeg na jahorini   8)  Pozdrav svima !

Bas nam je drago...premda na JAHI ako su ikad bili znaju da nije nista daleko...sve je tu ..STO JE JEDVA OD PREDNOSTI OVE PREDIVNE PLANINE!!!!! OD BISTRICE DO ZICE IMATE 2min HODA!!!!
UZIVAJTE I ZA NAS!!!!!!!! POZZZZZZZZZ