• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Savjet u vezi smje¹taja, opreme, ski ¹kole - poèetnici!!!

Started by Tanja.S, 24 November, 2009, 10:53:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Vlado28

Ja bih Vam licno preporucio hotel Pahuljicu ili hotel Snjesko. Oba ova hotela su udaljena od staze cca 30m a tu su vam blizu i ski liftovi, ski rentali, kao i parking. Cijena je takodje povoljna.
A u kojem bi vi terminu boravili?
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Tanja.S

Hvala puno na ovako brzom odgovoru!!!  Bilo bi to u periodu izmedju 16.01 - 22.01

Pozdrav iz Kotora

pinkpanter

Sve sto ti treba imas kod Granzova sve je odlicno. Smjestaj, hrana, gostoprimstvo. Gazda prva liga. Sve ti je blizu(skoro na stazi) ima u sklopu i ski rental i ski skola.Ja imam samo najbolja iskustva sa njim.Pored Granzova ima produzetak sa nekoliko apartmna i to je odlicno,ali mislim da vlasnik nije isti. Ipak na Jahorini ne pamtim samo pozitivna iskustva. Jedne godine samo bili u nekoj vikendici na poljicama mislim vikendica Tomic e to ti nikako ne bih preporucio. Sve ostalo prva liga! Srecno sa potragom!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


Tanja.S

Dobila sam ponudu od apartmana Lala. Da li neko mozda ima iskustva sa njma?

zum

od ovog sto je nabrojano tamo: pahuljica, granzov su stvarno ok i cijena je vise nego povoljna.
vila lala je malo uzbrdo gore i tako da ispada iz prethodne konkurencije.


Vlado28

Slazem se sa Vama narode!
Mislim da je najbolje da izabereten nesto blizu platoa Poljice(Snjesko, Pahuljica, Granzov...) jer Vam je tu bukvalno sve pri ruci...
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Tanja.S

Hvala svima na savjetima. Odluèili smo se za Pahuljicu!! Vidjecemo da li smo napravili pravi izbor. Ako negdje u drugoj polovini januara vidite dvije ispacene mame koje trce i svadjaju se sa  svojom djecom, znacete o kome se radi :)

Pozdrava iz sunèanog Kotora

P.S. Snijega nigdje na vidiku

HeAd

ok ti je to sve...pahuljica i donji dio poljica ti je zanimljiviji naroèito radi djece....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Big_DANE

Za sad nema jos..kad VIP malo dodje sebi od silnih terenskih obilazaka objavice uskoro!
Uglavnom stvar dogovora sa gazdom...ako ides u neke hotele onda je oko 10E po danu!