• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vikendica Masa - naselje Sator

Started by Pedja, 24 January, 2008, 16:55:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

jesu slovenici, ali ide preko "sana" (SANTING) sa Pala, ali stoje slovenci iza toga. znaci, moglo bi se zatraziti od TZ da ureduje.
Za vasu informaciju, TZ sprovodi kategorizaciju objekata, ali na zalost po starom zakonu, tako da ce sve kuce imate 4*, sto ne smeije da Vas zbunjuje.

vip-jahorina

Quote from: Oskar on 25 January, 2008, 17:24:14
115 eura dnevno, i 4 zvezdice na oficijelnoj ponudi uredno registrovanog sajta.Vrhunska prevara ! Trecinu novca moras dati unaprijed i sto ti preostaje kad sa petoro djece banes u katakombu. Da trazis TZ po planini??? Pisite o losim stvarima i tako cete najbolje pomoci razvoju turizma na Jahorini.

upravo objasnih ovo sa 4*, s tim sto ta kuca jos nije pod registracijom, pa tako nije niti mogla dobiti te 4*, ali slovenci smiju napisati sta hoce.
znaci, ne geldajte zvejzdice ko ih je gdje okacio.

Ja radim na tome da mi napravimo neku realnu podjelu zvjezdica, neovisno od TZ, koji ce bit na realnoj osnovi, sa ovim nasim manama i prednostima.

Pedja

SAVIJET

Povedite vodoinstalatera i elektricara. Upravo smo ustanovili da ne radi bojler. >:(

ziponja

Quote from: Pedja on 27 January, 2008, 11:43:05
SAVIJET

Povedite vodoinstalatera i elektricara. Upravo smo ustanovili da ne radi bojler. >:(
Svaka cast . Prvo kupanje poslije cetri dana skijanja.  :D :D
Nemoj vise molim te !!!

Pedja


ziponja

he he, nama ljutis  >:( :o :o :o :P :P :P

ziponja

Sto ne ides skijati?? Bolje nego da se nerviras oko bojlera.Zovi gazdaricu i trazi da popravi dok se vratis sa staze.

Pedja

Najgore je sto ona  misli da smo mi dosli da docekujemo majstore. Ma sto je bilo bilo je, da ne kukamo vise. Pozdravljam te