• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina opusteno - utisci

Started by Bojan NS, 24 February, 2010, 10:39:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS


vip-jahorina

vec se par puta pisalo o ovim apartmanima na jahorini, ali nista pretjerano. prije su se zvali markovic, sad se zovu opusteno, ali je ista usluga i isti problemi su ostali.
izvana kuca izgleda puno bolje nego iznutra. Kuca nije na stazi poljica, nego u naselju sator, ali naravno ko zna skijati dodje lako do staze i nazad.
u svakom slucaju, meni su poznate silne zalbe na ovaj smjestaj, ali je prvi put ovdje napisano da je i stvarno tako lose.

Big_DANE

A jaooo komsoo...sta ti se desi!!! Pa imao si gomilu vikendica preko VIP-a..a ti bas nabasas na neke nesrecnike!!! Jbg!

Bojan NS

Ispalo je sve dobro na kraju, samo te budale malo iznerviraju

Big_DANE

Ne do Bog da mene tako ne zaje**va ...ZAPALIO BI MU VIKENDICU!!!!! NEMA TOME MESTA U TURIZMU I UOPSTE PONASANJU PREMA LJUDIMA!!!!

Bojan NS


mijat


Big_DANE

Bogme kod ovog TVORA diplomatija nije jaca strana koliko vidim!!!!  Napravi od tebe BUDALU na kub!!!!! NIJE U REDU!!!
Al mislim da bih JA platio i 5E skuplje i da ne razmisljam ni sekundu sta je i kako je!!!! VIP stoji na raspolaganju tako da...
ljudi pamet u VUGLA i samo proverene vikendice i smestaj platite unapred!! 
Meni je bezveze sto se mora placati unapred....al JBG takvo je vreme NIKO NIKOM NE VERUJE...sta ces!!!!

PEACE!!!!!

DarkoN

svaki komentar je suvisan. takvi ljudi ubijaju turizam. dane bolje je napraviti losu reklamu i da to vidi 1000 ljudi koji ce reci i drugima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nismo mi tako vulgarni....ali ok svako ima svoje misljenje VIP Ponuda ima ubjedljivo najbolju ponudu...ko preko VIP Agencije izabere smjestaj nece se pokajati......doamcini cuvaju VIP goste  hug:(