• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Board-vi¹e od oèekivanog

Started by suncev, 30 January, 2011, 16:52:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Bracanin

Sa svime se slazem, samo da ima garazu bio bi +5 hotel.
Eto mene slijedeci vikend anan
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Bracanin

Bukirano od 14.01.2012. - 21.01.2012  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera


HeAd

a covjek je s braca njemu je sve ok bilo sniga ne bilo...samo da ne gleda u dosadno more  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL

I ja bih se pridruzio pohvalama za uslugu u hotelu Bord. Narocito hrana i velicina soba. Narocito je dobra praksa da kuvar izadje medju goste i neobavezno poprica o hrani. Nesto se moze i nauciti. To je meni i drustvu ostavilo odlican utisak. Minus je, kao sto je vec receno, sto nije bas ski in/ ski out ali nije to tako veliki problem, stotinjak metara se moze i prehodati. Nekim je dzaba i garaza i super lokacija kada su ljudi nadureni i gotovo. (Doduse, za nase prilike minus je i cijena, ali to je vec neka druga, tuzna prica.) Mislim da sam negdje vec napisao, moje iskustvo sa uslugom na Jahorini je stvarno odlicno. U svim hotelima su mi, uz necasne izuzetke, izlazili u susret na jednostavan, ljudski nacin. Bez prenemaganja ali sa konkretnim ucinkom na kraju. Sto se mene tice, usluga je bolja strana Jahorine. 

brera

Quote from: BL on 24 November, 2011, 15:24:37
I ja bih se pridruzio pohvalama za uslugu u hotelu Bord. Narocito hrana i velicina soba. Narocito je dobra praksa da kuvar izadje medju goste i neobavezno poprica o hrani. Nesto se moze i nauciti. To je meni i drustvu ostavilo odlican utisak. Minus je, kao sto je vec receno, sto nije bas ski in/ ski out ali nije to tako veliki problem, stotinjak metara se moze i prehodati. Nekim je dzaba i garaza i super lokacija kada su ljudi nadureni i gotovo. (Doduse, za nase prilike minus je i cijena, ali to je vec neka druga, tuzna prica.) Mislim da sam negdje vec napisao, moje iskustvo sa uslugom na Jahorini je stvarno odlicno. U svim hotelima su mi, uz necasne izuzetke, izlazili u susret na jednostavan, ljudski nacin. Bez prenemaganja ali sa konkretnim ucinkom na kraju. Sto se mene tice, usluga je bolja strana Jahorine. 
:bravo::( :bravo::( Za 99,9999% ljudi na JA  :bravo::( :bravo::(

Bracanin

Meni nije tesko prosetat tih 100-tinjak metara. Svu opremu uredno ostavim na poljica kod ljudi koji iznamljuju opremu.Problem rijesen. A eto vidim snijega vec ima i nadam se jos bar 4 puta vise do polovice prvog mjeseca. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)