• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Dobra ili losa iskustva sa Jahorine

Started by vip-jahorina, 30 October, 2005, 00:25:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Koji hotel, odnosno koja vikendica na Jahorini Ti je bila ok ili neb bas kako treba.....
Poziv na diskusiju....

administrator

SDEXTER-OS

KAO PRVO LIJEP POZDRAV SVIMA A NAJVISE VIP-JAHORINI(KOJA SE TRUDI NAPRAVITI STO BOLJU SLIKU O JAHORINI NA OVOM FORUMU--nadam se da cete i uspijeti ;D ;D)
ZA OVU STRANICU SAM CUO PREKO SVOGA PRIJATELJA TOME KOJI JE ISTO KO I JA SADA REGISTRIRANI KORISNIK!!
O SMJESTAJU NA JAHORINI IMAM SAMO POHVALE... BILI SMO SMJESTENI U APARTMANU ESKIMO 2 I STO SE TICE ISTOGA IMAMO SAME POHVALE!!
ZBOG LIJEPIH ISKUSTAVA SMO SE ODLUCILI I OVE GODINE POJETITI OLIMPISKO SKIJALISTE JAHORINA(MAKAR JE TO BILO KADA SAM JA IMAO SVEGA 2 GODINE :D :D :D :D :D) I TO U BROJNIJOJ SKUPINI--NAS 5!! ZELIO BIH USPUT NEKAKO DOCI DO INFORMACIJE OD VIP-JAHORINE ZA NEKA MJESTA STO SE TICE PROSLAVE NOVE GODINE(npr.da mi preporucite par mjesta za mene i ekipu gdje bi mogli proslaviti novu godinu, hoce li biti organiziran negdje docek sa stranom glazbom(a ne samo narodna) i to bi mi za pocetak bile jako korisne informacije)!!!

UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM U SVOJE I IME MOJIH PRIJATELJA  :) ;) :D ;D :P :P

vip-jahorina

dobrodosao u forum!!

sto se tice novogodisnje proslave - jos se nista ne zna. tko ce gdje i sta organizirati.
a sto se tice dosadasnjih novogodisnjih proslava mahom su narodnjaci u vecoj ili manjoj mjeri.
"nenerodnjaci" - strana muzika bili su dosada u cafe "di sole", diskoteka "jeti" i ludoj kuci (nazalos luda kuca vise ne postoji).

cim dodjemo do novih informacija - javljamo se.
sigurno je da ce biti ludog provoda na jahorini - vec sad je sve izbukirano sto se tice smjestaja  ;D---------

pozdrav,
vip-jahorina ;)


vip-jahorina

hvala, hvala "osijek"
neki imaju malo vise novca, a mi se trudimo da takve nedostatke ljudskoscu ispunimo...
sto se tice naslova "... losa iskustva sa jahorine" nadam se da ih nece biti ali ne bjezimo od kritike. bez kritike nema ni poboljsanja.

sto se tice slavlja, ono je zagarantirano na jahorini. sto se tice nacionalnih problema - njih sa ponosom mozemo reci da ih ovdje nema.
svi su dobrodosli na sve praznike. garant toga su preko 50% turiste iz Hrvatske, 40% iz Srbije i 10% ostalih......

Dobrodosli prijatelji na Jahorinu.

lena

VIP Jahorina Woman Team

goldietrickz

super.znaci no frx?moram reci da planiram ove godine prvi put na jahorinu,dosad iso na vlasic i bjelasnicu,,,bude li problema nacionalnog tipa samo mozete izgubiti goste.nas 7-8 sigurno.

BG lady

Cao, malo me pri registraciji zadrzala zaporka. U ZG sam zivela do `94, ali prvi put cujem za zaporku. Ali,tema je smestaj. Interesuje me smestaj za porodicu sa malom decom(3 i 5g.) tj. vikendica ili apartman koji imaju kuhinju, nisu daleko od staze i da moze brzo da se dodje do doktora u slucaju bolesti. Prosle godine sam sa klincima bila u jednoj vikendici ispod Peggy-ja, skroz u dnu one rupe. Kakav uzas. Baka sa klincem nije tri dana izasla iz kuce, jer nisam mogla malog da nosim 20min do Satora. U tom delu nema mreze, i dok se nisam snasla proslo je tri dana i kada sam uspela da se cujem sa suprugom koji se vratio u BG trazila sam da me evakuise helikopterom ili bilo cim. Nismo uopste imali srece sto se tice vremena jer je taj vikend kada smo dosli bilo sve toliko zavejano da smo od BG putovali 13h umesto 5h i  stigli oko ponoci. Visina snega je bila tolika da sam rukom mogal da dohvatim telefonski kabl na stubu(2-4m). Zato bih sada zelela neki predlog smestaja gde je zgodno za malu decu.

neue

Villa Neue opskrbljena je grijanjem na struju i drva (ukoliko zelite pravi planinski ugodjaj) sto omogucuje stvaranje prijatne klime za malu djecu. s druge strane kuhinja je opremljena svim potrebnim za ugodan boravak manje ili vece porodice i planski osmisljena tako da sto manje vremena provodite radeci kucne poslove, a sto vise uzivajuci sa vasim najmilijima. osim toga, kuca se nalazi u neposrednoj blizini ski staza, a posjeduje i vlastiti parking. jedinstveno projektovani prostor omogucava da vase malene uvijek imate na oku.

http://www.jahorina.org/haus/neue.php


dobro dosli  :)
Villa Neue

aka

Pozdrav svima!

Prvi put ove godine bila sam na Jahorini i odusevljena sam.Suprug,beba i ja bili smo smjesteni u hotelu Bistrica.Hrana odlicna,cisto,toplo,osoblje ljubazno i susretljivo.Malo sam prvih dana imala problema sa instruktorom skijanja kome je glavno bilo kako mi uzeti pare na brzinu i to mi je umalo pokvarilo odmor.Puno je onih koji rade kao instruktori mada to nisu.Onda smo nasli ski instruktora koji me sa puno strpljenja naucio da skijam i popravio mi opsti utisak o svemu.Njegovo ime je Miroslav Jukic kome se i ovom prilikom zahvaljujem na strpljenju i strucnosti i zahvaljujuci kome sam zavoljela skijanje,oslobodila se straha i shvatila da ja to mogu.sve u svemu bilo mi je super i jedva cekam da opet dodjem.


AzzazeL

Jahorina je najbolja planina u Evropi, nema sta!
Staze su super, a ove godine je napravljen i snwboard extreem park.


pantera

Valjda mere ovdje.
®elim pohvaliti hotel Termag (iako nisam odsjela u njemu - koristili smo ostale stvari). Ono je za èistu 10ku. Jest' malo skuplje, al' ko more platit' - èudo!
Let it snow, let it snow...