• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ma naravno, ne dam se iritirati, jer u principu svi mi znamo sta je.
ja imam uglavnom informacije iz prve ruke, prije nego sto ih OC dobije i mislim da mogu pricati o tome.

ako mi kazu da staze nisu spremne u vrhu, a ko zna Jahorinu, moze predpostaviti sta se desava: i da ima 3m snijega, djaba kad ga odnese vjetar sa prevoja u vrhu.
da bi se zadrzao, snijeg mora biti tu tezak i mokar, a to ne moze na -15°C nikako.
znaci svaka rasprava na tu temu je suluda. svidjalo se nekome ili ne.
dalje, hiljade gostiju trazi slike i uvijek se nadje neko kome se jos moram pravdati zato sto su slike takve kakve jesu ili je snijeg i stanje takvo kakvo jest, staze pune kamenja ili nisu ...
prijatelju, ako ti se slike ne svidaju ili nije to sto bi ti htio, bujrum ti negdje drugo.

za ostale, njih 20-30.000 dnevnih posjetilaca ovog sajta i foruma i dalje cu stavljati slike sa aktualnim stanjem sa jahorine bile one ruzne, lijepe, osrednje ili vec kakave, naravno koliko mogu i koliko mi vrijeme dozvoli. o kvalitetu staze, necu govoriti, jer nisam skijao, ali kao sto vidite, forumasi se javljau i izvjestavaju o stanju na stazi.

evo jos koja od danas:






















otrov

ova prva slika su rajska vrata? sta ce tu zirafa ? ne znam da je tu kriticno ili ona tu natrpa pa se gura prema gore ili nize gdje su kriticni dijelovi ? ili je to samo kosa lampa za nocno skijanje?  regge
share it with friend or two

lola

lipe slike vipe..samo ti i dalje radi ko dosada i no sikiriki.. regge

Big_DANE

Joj kakva divotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Bravo VIP-e!!!! Kako je lijepoooooo!!!!  Jooj!

igorsokolov

Quote from: BOJAN-BG on 19 December, 2010, 21:40:09
Quote from: dredd on 19 December, 2010, 19:15:49
Malopre dosao sa Jahorine.
Situacija sledeca:
Poljice tanjir bez guzve, 30-50 skijasa. Staza relativno solidno sredjena ali ima i dalje puno kamenja pa je pogubna po klizne povrsine skija. Oko jedan pola dva poceo da duva snazan vetar koji je zbrisao pesic na vrhu lifta. Vrhovi Jahorine goli i nije bilo moguce pustiti bilo koji sestosed ili ti dvosed. Zeljo zbog jakog vetra veci deo dana radio do pola staze.

izvestaj za pohvalu kratak ali realan po svoj prilici i da su upalili dvosed nebi imao koga da vozi zbog malog broja prisutnih skijasa

...znaci ovako..recimo ja danas ne znam hocu li ici na Jahorinu jer na na njihovoj stranici NEMA obavjestenja koji ce liftovi raditi,a oni gore opet broje koliko je budala doslo pa da vide koje ce liftove upaliti,pa kad vide da nema puno raje upale samo jedan lift??!! ..i sada ja treba da idem gore i placam PUNU CIJENU SKI PASA i nadam se da ce biti sto vise budala kao ja pa da nam se smiluju da puste jos koji lift??..pa kakva je to ekonomska logika??.u koje su oni skole isli??..je li oni stvarno misle da su ljudi tolike budale?..i onda se cude sto ima samo pedesetak skijasa,a neradni dan a ovako lijepo vrijeme??
E sada ,ako nema dovoljno snjega da bi se pustili dvosjedi i setosjedi onda se to fino obavjesti,pa se kaze radice Zeljo a mozda i Olimpik(opet u zavisnosti od broja posjetilaca,da se nebi koja markica izgubila) a cijena ski pasa ce biti nekih simbolicnih 10 KM..tako se pravi dobra reklama..
Ali ovi u OC-u se vode jednom siledzijskom logikom nesto kao kad neko ima zenu za koju zna da ga LUDO voli pa moze da je ponekad i dobro namlati,nema veze jer mu to prolazi i zna da ona nikada nece otici od njega,jer ljubav je slijepa...ali i ljubav ima svoje granice...

vip-jahorina

hajmo u raspravu na nastavak teme o stanju na Jahorini:

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1075.0

Ovu temu zakljucavamo....