• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mix.k

Je li to pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)   ;)

brera

 :o uhhh  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e da hoce past snijeg da dodjes pa da te malo napitam bijelog snijega nebi ti vise tako pricao  :P  devil:(
Quote
Nemoj ti meni prijetit, stavit èu te u SLO na vijesti. 3:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: Mix.k on 26 February, 2010, 21:10:21
Je li to pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)   ;)
Koliko se vidi po kamerama sipa s:nij) s:nij) s:nij), samo u Royal-u ne pada. Dobar krov. 8)

Mix.k

Moglo bi biti onda skijanja za vikend umjesto kupanja.Da ponesem skije ili camac ? ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

AAAA brera pa nije problem eto mene u Slo. mozemo zajedno na vjesti tema: "TASTOVA HAJKA NA ZETA"

Ljudi sad sam zvao gore na Jahorinu kaze padaaaaaaaaa i to fino padaaaaa  s:nij) s:nij) da hoce do 07. napadat pola metra ja bi bio zadovoljan  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

sesoni

рекох ја да се враћам на јахорину после 18 година и да доносим  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  s:nij) s:nij) s:nij) јуху  ;)

IgorP

Prestao je padati, palo je nekih 5-6cm.. Samo da sutra ne duva vetar i bice odlicno skijanje..

DarkoN

napadalo je nesto, a i prognoza se popravlja. bice jos skijanja.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


snowboard

sneg i dalje pada,ratraci su opet na stazama,samo da ne duva vetar koji najavljuju,eto dobrog bordanja (skijanja)

BOJAN-BG

27.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova: -5°C
Visina snijega :90cm

Brzina vjetra: do 10 m/s


Vrijeme: Oblaèno sa slabim snijegom

Vidljivost:dobra

Baby lift: Radi
Lift Poljice: Radi
Dvosjed Poljice: Ne radi
©estosjed Poljice :Radi
©estosjed Ogorjelica I: Radi
Dvosjed Ogorjelica II: Radi
Lift ®eljo:  Radi
Lift Olimpik: Radi
Dvosjed Skoèine: Ne radi
Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.

LEP PROVOD KO IDE GORE NA SKIJANJE

goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE


HeAd

koliko je snijega palo sinoc...ovo mi djeluje kao 20 centi fino ga ima kako je bila katastrofa sa flekama....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 27 February, 2010, 11:23:46
koliko je snijega palo sinoc...ovo mi djeluje kao 20 centi fino ga ima kako je bila katastrofa sa flekama....
zadnje javljanje nekoga odozgo je bilo 10 cm, ali je padalo jos, i meni izgleda kao 20-tak cm.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...