• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Laffite

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 14:40:23
Quote from: MarijaBB on 21 January, 2010, 13:33:22
Quote from: darkon on 21 January, 2010, 13:05:06
sta cemo mi da popijemo marija?

Sipaj sta bilo samo da nije obojeno. Ja sam na vi sa bojenim picima.
Moze dunja, moze kajsija...
evo marija ide dupla kajsija kao i obicno, a evo i  (pizza) da pojedemo nesto dok ne napravis kiflice. ;D
Evo i od mene ljudi...zamezite posteno 
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

huhh da se i ja ponovo javim...daj prvo jednu ljutu s nogu, a onda odo za sto kod ovih momaka gdje se djeli meza uz ovu muziku se popije i pojede na tonama ;D

DarkoN

ide dupla ljuta(od jedne nemas nista), idem i ja sa tobom, nije red da ides bez drustva(to ja radi tebe)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 16:32:35
ide dupla ljuta(od jedne nemas nista), idem i ja sa tobom, nije red da ides bez drustva(to ja radi tebe)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

HAHAHAHAHAA, ma ne smeta meni dupla, ali mi smetas ti za klopu pojede sve sunce ti zarko  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sacekaj da ja sebi navadim

DarkoN

Quote from: harison on 21 January, 2010, 16:43:50
HAHAHAHAHAA, ma ne smeta meni dupla, ali mi smetas ti za klopu pojede sve sunce ti zarko  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sacekaj da ja sebi navadim
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
izgleda da cu ja ostati gladan ako marija ne napravi one fine kiflice.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Beleske americkog biznismena u Rusiji: "Juce pio s nekim Rusima - umalo nisam umro.Danas pio s nekim Srbima - bolje da sam juce umro..."

DarkoN

ko se s nama druzi zivot mu je duzi, ko sa nama pije dosadno mu nije...
sta bi tek rekao da dodje u royal da cuga?!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Odredi tacnu poziciju Royala. Jel moze na smuckama?

DarkoN

evo ovako ces najbolje skontati. mislim da sam dobro obiljezio. da mozes na skijama doci od zlatnih zita i ne ides desno na pracu nego lijevo prema ogorjelici i moras proci pored royala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

joj reklame, bgm darkon tebi ide 10% od svakog gosta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: daj sipaj ovdje prazna casa stoji

DarkoN

Quote from: harison on 21 January, 2010, 17:54:59
joj reklame, bgm darkon tebi ide 10% od svakog gosta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: daj sipaj ovdje prazna casa stoji
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
evo ide po jedna flasa za tebe i mene. ne isplati se vise piti iz case, malo-malo pa prazna. :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...