• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

DOBROVOLJNA AKCIJA NA JAHORINI

Started by skiDeki, 14 November, 2009, 19:01:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako nagraditi ucesnike dobrovoljnih akcija na Jahorini

Treba im dati popust na ski pass
13 (54.2%)
Treba im dati popust na ski pass propocionalno sa brojem ucesca na akciji
6 (25%)
Besplatan sedmonevni ski pass
4 (16.7%)
Popust na hotelski smestaj
1 (4.2%)
Ne treba im dati nikakve povlastice
0 (0%)

Total Members Voted: 24

skiDeki

 Oraganizovanje dobrovoljnih radnih  akcija je dobro resenje da se dobro druzi i nesto uradi, u cilju veceg odziva korisno je nagraditi ucesnike !Molim Vase komentare i predloge u vezi sa akcijom.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ako bi sa oc-om mogli se dogovoriti i ubuduce ovakve akcije praviti, mislim da bi se unaprijed mogle mnoge stvari dogovoriti.
npr. vip bi bio spreman dati odredjen broj kreveta za one sto doaze sa strane, vjerujem da bi se tu i tamo jos neki hotelijer i OC pridruzio, a OC da ljudima popuste na ski pas - zamisli festanja i ludovanja. ako ne nadjemo sponzora za koje janje, svi daju po 3 marke, mi malo poguramo, obavjestimo medije.

opet veliki PLUS za JAHORINU, kakv je tesko bilo kakvom reklamom napraviti, a mi svi pod stolom,s to od umora sto od rakije.


skiDeki

Pohvale VIP-e za azurnost i spremnost da se ucini sto vise za Jahorinu. Dobra ideja da svako ucini sta moze i koliko moze da se akcije nastave i da sto veci broj ljudi dodje. A posle druzenje, dernecenje, to su trnuci koji se pamte, ima svaka televizija da dodje ne bi li snimila malo te pozitivne i opustene atmosfere! I kao sto kazes ne treba bolje i lepse atmosfere. Nadamo se pozitivnim rezultata ove ankete!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


harison

Svaka cast,ali akcija moze pomoci samo u uklanjanju kamenja, ciscenje staze od ostih stjena, cupanje onih ogromnih biljaka na sred staze, i jos ponesto bole ledja brate i prehlade ima od onog vjetra sto je udaro u ledja  puf:)

skiDeki

Pa kakao da vas ne produva vetar kad ste se skinuli u kratke rukave :) :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Ma skuhas se s onom krampom u ruci, sreca imao sam rukavice pa nisam nabio zuljeve  3:(

skiDeki

Quote from: harison on 15 November, 2009, 13:31:39
Ma skuhas se s onom krampom u ruci, sreca imao sam rukavice pa nisam nabio zuljeve  3:(
ideea:( ideea:( ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Aschen

Svaka cast ljudi za ovo. Ovo je prava stvar kad vec nemoze nikako drugacije.

Cijela akcija konacno ide pravim putem. Velika je ovo satisfakcija za sve ljude koji ula¾u ogromnu energiju, ¾ivce i snagu kako bi se gore napravio bar mali pomak

Ime

Quote from: brera on 15 November, 2009, 10:49:29
( I po tome je JA verovatno jedinstvena, barem u ovom okru¾enju.

Ovakve akcije se vec par godina organizuju i na Vlasicu na koje, nazalost, vise dolaze Dalmatinci od lokalaca.

harison

Quote from: Ime on 16 November, 2009, 15:50:22
Quote from: brera on 15 November, 2009, 10:49:29
( I po tome je JA verovatno jedinstvena, barem u ovom okru¾enju.

Ovakve akcije se vec par godina organizuju i na Vlasicu na koje, nazalost, vise dolaze Dalmatinci od lokalaca.

Na Vlasicu bi trebao malo bolji lift makar dvosjed i bila bi extra atmosfera svi bi dolazili jer je Vlasic za provod odlican  :bravo::( mada ima dosta pravo puno ljudi i ovdje koji misle da je skijanje i bordanje fujj dok ne probaju, a kad probaju zaraze se i ne mogu da izdrze do sljedece sezone like me  austin:(

bataneo NS

DAJTE POSTAVITE NEKE SLIKE SESTOSEDA, I DALI CE SESTOSED RADITI OD 2.1.2010