• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

dalje:

kao sto rekoh suska se suska, nije samo da se suska nego je i sluzbeno:
raspisuje se tender i to sad u septembru za osnijezavanje jahorine. prva na redu je praca ili ti skocine.
cim prije, naravno ako ne bude problema koje je doppelmayer nam pravio oko sestosjeda, ce se ako bude moguce odmah krenuti u realizaciju projekta.

na praci postoji vec jedan rezervoar za oko 7.000 m3 (kubnih metara) vode, koji bi se prosirio na 10.000 m3 sto bi bilo dovoljno za tu stazu, koja bi se povezala na tri cvora sa ostatkom jahorine (na mjestu gdje se spaja sa ogorijelicom i zeljom pored starog hotela jahorina).

ako ne uspijemo z aovu sezonu, onda u 2010 imamo pracu pod snijeg sa garancijom.....

zum

sta ce biti sa starim dvosjedom sa ogorijelice?

lena

jucer smo u razgovoru sa nacelnikom opstine Trnovo, predlozili da se stari dvosjed sa ogorijelice 1 prebaci na plato satora (ispod stijena), sto pripada opstini trnovo, cime bi se taj dio naselja sator doveo u poziciju "na samoj stazi".

ideja je prihvacena i odmah se pocelo dogovarati o realizaciji  ;D


VIP Jahorina team misli da bi to bila super stvar za dio naselja i podrzae plan u potpunosti  :bravo::(  :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

Bojan NS

O pa lepo.... Znaci biæe i Ogorjelica... neka neka....

BOJAN-BG

 :) O PA KAKO JE KRENULO SA PRICOM A I RADOVIMA TREBALO BI BITI DOBROG SKIJANJA OVE GODINE,JESU LI POCELI ISKOPI NA OGORJELICI ZA POSTAVLJANJE STUBOVA ZA DRUGI SESTOSJED

Aleks

Ljudi a s obzirom na sve te super velike radove koji su ekstra...koliko ce poskupeti ski pass mislim mora to od nekih para da se isplati ....

Simiki

Ako to sve naprave, nije mi zao platiiti.

Samo naprijed. ludzatobom:((

vip-jahorina

naravno da ce poskupjeti, ali jos nemam nikakvih informacija o tome, niti zelim da previsem nacinjem temu. cim se bude znalo, obavjestavam vas.

naravno ako bude samo dio ovoga, ja sam zadovoljan ... :)

BOJAN-BG

VIP JESU LI POCELI RADOVI NA DRUGOM SESTOSJEDU


HeAd

aaa sto se tice poskupljenja ski passova mislim da je njihova cijena od prosle godine sasvim uredna i za ovu sezonu sa novim liftovima(za uslove u kojima je BiH)...jer cinjenica je da sljedece godine BiH ide u sengen rezim i ako bude ski pass kao u austriji svi ce bjezati vani na skijanje....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

kad rekoh "naravno da ce poskupjeti" mislim da ce poskupiti, svakako da sam protiv toga, ali ipek se odlucuje na nekim visim distancama i predpostavljam da ce bar malo poskupiti.

po meni je proslogodisnja cijena realna za sezonu 2009/2010, a onog momenta kad bude umjetni snijeg, par lifotva po stazama i naravno ova dva sestosjeda, onda je sadasnja cijena malo preniska.


ali ipak da ne nagadjamo, prvo da dobijemo nove cijene pa cemo o njima pricati....

wjeko

E sto su ti balkanci.
Vec su pocele price koliko ce kostati ski pass. Vremenom ce poceti i kritike ponovo iako je sve ovo sto se trenutno desava na Jahorini jako pozitivno.
Da je neko prosle godine rekao da ce se desavati ovo sto se desava svi bi bili odusevljeni. Sada kada se i desava vec pocinje sumnjicavost. Jos malo pa ce i zamjerke. Ne bi me cudilo da neko na kraju kaze da sve ovo nije ni trebalo da se desi ...
Elem, puna podrska promjenama na Jahorini. Dolazimo i naredne sezone sigurno. Moraju se probati ti sestosjedi.

Jos jedno pitanje u vezi sa zicom sa Ogorjelice 1. Neko je rekao da ce biti postavljena u naselju sator iza stijena. Moze li neki plasticniji opis, ne kontam gdje bi trebala da se ustvari nalazi ta zica?

zburkos

Hvala Bogu da je doslo do ovih promjena konacno cemo biti pravi planinski centar, zato pozivamo sto vise raje da ove godine doju na Jahorinu...... :bravo::( :bravo::(

HeAd

wjeko ne konstas o cemu govorim...nema veze...u svakom sluèaju pozdravljam sve na forumu.. ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4