• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vujke


skiDeki

Vip, odlican potez :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Zaista je dobro pored vec postojecih Webcam-ova uz njih na istom mestu omoguciti gledanje kamera postavljene na Termagovoj kolibi!
http://www.jahorina.org/files/web-cam.php
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Uz prijateljsku podrsku Hotela Termag, omoguceno nam je da stavimo kameru koja stoji i na termagovoj Kolibi.
Ispred VIP teama, a vjerujem svih forumasa i prijatelja Jahorine, zahvaljujem se  :bravo::(

ttk

Quote from: vip-jahorina on 16 January, 2012, 16:54:51
Uz prijateljsku podrsku Hotela Termag, omoguceno nam je da stavimo kameru koja stoji i na termagovoj Kolibi.
Ispred VIP teama, a vjerujem svih forumasa i prijatelja Jahorine, zahvaljujem se  :bravo::(

Bravo za Termag  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svaka cast bravo za Termag i VIP Jahorinu  :bravo::( sad ce biti poziranja non stop :D  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

peradetlic


vip-jahorina

nismo odlucili da se placa predplata za kamere, pa samim tim nemamo niti pravo da se zalimo kad ne rade  ;))
ali evo, posto si novi da ti objasim:
obicno je problem sa internetom, i to ne zavisi od nas. Kosuta jedva hvata neki signal sa vucka, a trenutno ga ne moze uhvatiti, pa je do toga. Dok ne proradi glavni odasiljac, tesko da cemo imati sliku sa Kosute.

peradetlic


peradetlic

Proradila kamera na Rajskim vratima... Svaka èast Vip-u i ekipi... ole ole ole

vip-jahorina

valja li ovo?
Nova WEB Kamera Jahorina



Jos se radi TEST FAZI (slika nije izostrena, nije zumirana, sto detalja nije jos namjesteno, gradiliste je jos ispod ...)

Ajmo sa kometarima.

aha, jedno pitanje:
ima li neko od vas da zna u FLASH-u programirati? Treba nam jedna skripta kako bi smo prebacili sliku na full screen


Big_DANE

Odlicno...samo da se ovo gradiliste ocisti od skela itd... nazalost sto se tice Flash-a ne znam....molo je slika sabijena? to mislis sa flash-om da sredis?

vip-jahorina

ovo je slika u manjoj rezoluciji, imam i u vecoj i onda bi nju pustio preko cijelog monitora, kao film da se vrti.

skiDeki

Ovako ja vidim posle 15 flasa piva  (:smijeh: (:smijeh:

Salu na stranu, mislim da ce biti ekstra dok finiras..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

uh, 10 dana sam se zezao sa sa ovim. prilicno je zahtjevna kamera.
ali treba nam jos da prevedemo na neki od nasih jezika.

znaci ko iole ima pojma sa nekim html kodom i zna jedan od ovih jezika (njemacki, engl, fra...), posaljem mu file i moze prevoditi  :DD
Mozda da napravimo za sve po jedan? SR/HR/BO/SLO ? Ajmo redom da poslazemo zastavice  :DD

looka