• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Deni


mladenbg

bravo za Jahorinu, tako se to radi, vidimo se za novu, jedva cekam da zapucam iz Beograda, ne mogu vishe X(

dugokontov

I mi smo isto bili na sestosjedu Pracia za vrijeme ove nezgode. Negdje oko 45 minuta smo visili na korpama, pomjerali se metr dva, pa ljuljali... jos je lift skoro cijelom duzinom u hladu tako da nije bilo svejedno. To se desilo negdje od 12 do 13h, a tek iza 14h postavili su ogradu i oznaku da se ne ide na Pracu. Propust na otvaranju... sto bi rekli - nasa posla.


Ovo je malo pokvarilo utisak od danas. Inace jako dobar dan za skijanje. Temperature i staze idealne. Guzva minimalna - svi su izgleda otisli na Bjelasnicu q:

vip-jahorina

preovladavaju ove smjesne cigare  austin:(

Lejla

Da bilo je krasno na otvaranju,kupim kartu od 3 h i pravac Praca da se vidi 6jed i neopisiva divota me saceka dole! Sat vremena cekanja da se popravi kvar i onda sat vremena voznje kroz sumu, cekanja autobusa da dodje po nas i opet na stazi tek u 15H. Tacno 2 izgubljena sata! Kakav upropasten dan a kako je bio obecavajuci! Sreca pa je bar jos danas karta bila jeftinija. Bez obzira dosta skijasa je islo trazit direktora i pravit frku i trazit povrat novca, ne znam da li su ista uspjeli izganjat, ja nisam htjela jer mi je bilo stalo da skijam bar jos 45 min....
Jedino cestitke oc-jahorina koji nas nisu ostavili na cjedilu da se sami penjemo nego su poslali prevoz po nas.
I zamjerke na pustanju 6eda koji ocigledno nije bio dovoljno isproban..kud sam bas ja bila jedna od pokusnih kunica.....

MilanP

Evo da razjasnimo sta se desilo sa sestosedom,
Naime sestosed je pokrenut pre dogovorenog roka, italijani su juce otisli, a kao sto i sami znate i na poljicama i na ogorijelici je prvi dan bilo problema,
Problem je u senzorima za razmak korpi, tj veci je problem u korpama jer gube rastojanje, upitno je da li ce praca sutra raditi....
A to sto se raja iznervirala dole na dnu prace, to je njihov problem, ja sam citav sat stajao na pocetku staze i upozoravao ljude da je sestosed u kvaru, ali svi kazu ko te **** i odu dalje, bas mi je drago sto su se takvi smrzli na dnu....
P.S mozda se neki pronadju u ovome, nisam mislio nista ruzno.....

P.S Danas je na jahorni bilo divno, imam klip kako se korpe izbacuju iz garaze, snimljena je cela procerua, moram ga malo doraditi i smanjiti pa cu okaciti....

vranex

evo ponovo slike sa prace, valjda ona druga tema zatvorena sta li..

novosadjanin

Da li sam ja to dobro procitao da snowpark ostaje do kraja sezone?   :)) (l)

MilanP

Quote from: novosadjanin on 22 December, 2012, 19:44:52
Da li sam ja to dobro procitao da snowpark ostaje do kraja sezone?   :)) (l)
Dobro si procitao...


brkic1000

ja bih zabranio da kacite slike  austin:(

MilanP

Ok zavrsili smo sa tim :DD,
Stanje na jahorini je danas bilo zadovoljavajuce, vreme je bilo odlicno, sav vertikalni transport je radio, i nije bilo cekanja....

Mega Deki

Evo i ja da se javim. Dan bio fantastican. Ustao u 7, otisao na pijacu u nabavku. Doneo kuci dorucak - doruckovao pa na POSAO  devil. Sva sreca pa ovde ima nekih slikica pa sam se malko zaneo i bio sa vama na Jahorini. Lep dan koliko sam cuo i lepo skijanje. Jes malo sestoguz na Praci pravio probleme ali boze moj PLANINA JE TO ai nebi valjalo da krene sve kao po loju. Svima koji su gore zavidim a i zelim LEP PROVOD. Ipak cu ja kao i uvek sacekati MART, i nadam se opet necu promasiti vreme... (snow) (snow) (snow)
Mega Deki

vanja.t

Dejane sto si toliko ljut takve stvari se ponekad desavaju .Nemoj se previse nervirati evo ja  bih vise volio da sam danas visio gore 45 min nego sto sam morao sjediti u firmi i raditi cijeli dan. ;))