• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MISS FORUMA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 17 February, 2011, 22:13:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

MISS JAHORINSKOG FORUMA:

dragi gosti i èlanovi foruma nakog dugotrajnog glasanja i TE©KE odluke ¾irija glavnu rijeè je presudio vrhovni èlan davor77, iiiiii evo ga dobili smo rezultate  ludzatobom:(( ovo sezonskog takmicenja cekamo da kolega DAVOR donese sveti papir MISS JAHORINSKOG FORUMA...

Prvo vam predstavljamo nasu pratilju molim  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :


a sada dragi moji i drage moje TA TA TA TAMMMM (ovo su bile fanfare) ovo sezonsku krunu MISS JAHORINSKOG FORUMA OSVOJILA jeeeeeee :
nasa draga LEPA BRERA



Big_DANE

Ja se slazem u potpunosti !  ludzatobom:(( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

roPebn

hahahahahahhahahahhahhahahaahahahhahahahahh I Ja se slazemmm  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

snjezana

joj Hare lud si 100%  (:smijeh: (:smijeh:

otrov

molim lepo ljepotica mi nije gurnula 100 maraka u dzep sve je bilo fer :)
share it with friend or two

roPebn

a tih 100 km pretpostavljam ostalo je u royal-u : ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MarijaBB

Kako dosle tako i otisle :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

skidam kapu,... MISS-ica JE VRH   :-* :-* :-* :-*

roPebn

Misica donjelaa PIVA odnjelaaa  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ja bi samo voliooo da vidim haretovu facu kada ga vidi BRERA :D

snjezana

ja se nadam da ce misica stiæi popiti kavu i rakiju prije nego vidi slike, mo¾da Hare onda malo bolje proðe  (:smijeh: (:smijeh:

roPebn

Quote from: snjezana on 17 February, 2011, 22:39:06
ja se nadam da ce misica stiæi popiti kavu i rakiju prije nego vidi slike, mo¾da Hare onda malo bolje proðe  (:smijeh: (:smijeh:
hahahahahhahahaahhaahhahah  I ja se iskrenoo nadam  ;D

otrov

hahahahahaha kako god mnogo je mocno .. najjaca misica ikad . ne samo na forumu nego i sire .. za ovo vrijedi dobiti po nosu :)
share it with friend or two

roPebn


lola


skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Umirem, gotovo je

Joj face u nase misice (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hare pakuj kofere  mislim da se selis na Madagaskar :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...